جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

مراسم گرامیداشت قربانیان حادثه منا در گلزارهای شهدای استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم گرامیداشت قربانیان حادثه منا در گلزارهای شهدای استان بوشهر برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: مراسم گرامیداشت قربانیان حادثه منا در روز عرفه در گلزار شهدای شهرستانهای استان بوشهر برگزار می‌شود.

مراسم گرامیداشت قربانیان حادثه منا در گلزارهای شهدای استان بوشهر برگزار می‌شود

 

 
 
 
 
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در نشست ستاد هماهنگی برنامه‌های قربانیان حادثه منا در بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره زائران بیت‌الله‌الحرام و قربانیان حادثه منا در سال گذشته اظهار داشت: آل‌سعود خباثت را با جلوگیری از ورود حاجیان ایرانی به مناسک حج امسال به اوج خود رساند و این نشان می‌دهد آل سعود با کشتار حجاج  اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کند.
وی با بیان اینکه جنایت آل سعود در منا و کشتار مسلمانان تنها تسویه حساب با جمهوری اسلامی بود، افزود: این جنایت در منا از سوی گروه‌های سلفی و آل سعود طراحی شده بود که رد پای رژیم اشغال‌گر قدس مشاهده می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با تاکید بر برگزاری هر چه باشکوه مراسم سالگرد قربانیان حادثه منا بیان کرد: باید سالگرد قربانیان حادثه منا مورد توجه قرار گیرد  تا مردم جنایات و اقدام ننگین آل‌سعود را از خاطر نبرند.
تشکری برگزاری مراسم سالگرد قربانیان منا را دفاع از حیثیت جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: مراسم گرامیداشت قربانیان حادثه منا در روز دعای عرفه در گلزار شهدای شهرستانهای استان بوشهر برگزار می‌شود.
وی برگزاری شب شعر و خاطره، نمایشگاه عکس شهدای منا و اعزام 21 نفر از خانواده قربانیان حادثه منا برای دیدار با رهبر معظم انقلاب در 17 شهریور ماه را از جمله برنامه‌های سالگرد حادثه منا و جنایت رژیم آل سعود دانست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با بیان اینکه شهدای منا مهاجرین الی الله هستند، افزود: این قربانیان در این مسیر به لقاءالله پیوستند و جاودانه شدند.
تشکری با بیان اینکه فاجعه منا محصول بی کفایتی رژیم آل سعود در اداره امور حج است، گفت: برای هرچه بهتر برگزار کردن کنگره شهدای منا در سطح کشور و شهرستانها در روز دعای عرفه و افشاگری ظلم و ستم و جنایت آل سعود برنامه‌ریزی مدونی شده است.