جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

مراسم عید قربان در ۳۸ شهرستان و مرکز نیکوکاری استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم عید قربان در ۳۸ شهرستان و مرکز نیکوکاری استان بوشهر برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: برای دریافت نذورات قربانی و کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان بوشهر برنامه‌های ویژه‌ای در ۳۸ شهرستان و مرکز نیکوکاری در عید قربان برگزار می‌شود.

مراسم عید قربان در ۳۸ شهرستان و مرکز نیکوکاری استان بوشهر برگزار می‌شود
 احمد لطفی در نشست با مسئولان واحدهای مختلف کمیته امداد استان بوشهر با تبریک فرارسیدن دهه امامت و ولایت و تبیین جایگاه ولایت در دین مبین اسلام اظهار داشت: امسال نیز همانند سنوات گذشته برنامه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی دهه ولایت در تمامی مراکز کمیته امداد امام خمینی (ره) سراسر استان برنامه‌ریزی شده و اجرایی می‌شود.
وی گفت: ویژه‌نامه‌های دهه امامت و ولایت از روز عید سعید قربان تا عید غدیرخم با 15 عنوان برنامه فرهنگی و مذهبی شروع می‌شود.
لطفی با اشاره به اجرای برنامه‌های این دهه، افزود: همزمان با عید سعید قربان برای دریافت نذورات قربانی و کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان بوشهر برنامه‌های ویژه‌ای در 38 شهرستان و مرکز نیکوکاری برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع غدیرشناسی، برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری مسابقه شعر با موضوع غدیر، توزیع بروشورهای آموزشی با موضوع امامت و ولایت را از دیگر برنامه‌های این نهاد مقدس را در دهه ولایت عنوان کرد.
وی سرکشی از خانواده‌های ایتام سادات تحت پوشش با حضور مسئولان در قالب طرح مفتاح الجنه را از دیژر برنامه‌های دهه امامت و ولایت دانست و خاطرنشان کرد: حامی‌یابی برای ایتام تحت پوشش، تهیه بسته ویژه برای برای تکریم ایتامی که دارای نام مبارک «علی» هستند، تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا در گلزار شهدا، توزیع جهیزیه، برگزاری همایش ویژه زنان سرپرست خانوار از دیگر برنامه‌هایی است که به مناسبت دهه ولایت توسط این نهاد اجرایی می‌شود.