سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

مراسم حماسه ۹دی به صورت همزمان در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم حماسه ۹دی به صورت همزمان در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود

مراسم حماسه ۹دی به صورت همزمان در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم حماسه ۹دی به صورت همزمان در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود که سخنران این مراسم در مرکز استان منوچهر متکی معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب است.
نصرالله شفیعی با گرامیداشت حماسه 9 دی و با بیان اینکه این روز به نام روز بصیرت و میثاق ملت ایران با ولایت در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت شده اظهار داشت: با توجه به فتنه بزرگی که در سال 88 پس از انتخابات ریاست جمهوری رقم خورد عده‌ای نتوانستند حضور با شکوه و بی‌نظیر ملت ایران در انتخابات ببینند دست به اغتشاش زدند.
وی با بیان اینکه حماسه 9 دی خط بطلانی بر ترفندهای دشمنان زد گفت: فتنه‌گران تلاش کردند نظام را به چالش بکشند که با حضور حماسی ملت ایران در صحنه ترفندهای دشمنان خنثی شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در روز 9 دی پاسخ بزرگی به اقدامات دشمنان بود خاطر نشان کرد:  با حضور گسترده مردم در حماسه 9 دی بسیاری از توطئه‌های دشمنان خنثی و سبب شد تا این فتنه که خطرات زیادی را شکل داده بود، فروکش کند.
شفیعی با بیان اینکه ملت ولایت‌مدار  در آن زمان حساس به میدان آمدند افزود: حماسه بزرگ ملت ایران در 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ماندگار است.
وی با بیان اینکه برنامه‌ها و سیاستگذاری‌های مختلفی برای برگزاری مراسم حماسه 9 دی در استان بوشهر شده تصریح کرد: در یک هفته گذشته دهها برنامه و همایش سیاسی و فرهنگی در مراکز مهم ویژه جوانان و نوجوانان استان بوشهر برگزار شده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه مراسم حماسه 9دی به صورت همزمان در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود گفت: مراسم حماسه 9دی به صورت همزمان در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود که سخنران این مراسم در مرکز استان منوچهر متکی معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب است.
شفیعی بیان کرد: مراسم حماسه 9 دی در بوشهر ساعت 10 صبح در مصلی جمعه این شهر برگزار می‌شود که انتظار می‌رود مردم با حضور حماسی خود بار دیگر این روز را  در اذهان زنده کنند.
وی گفت: این مراسم در شهرهای 37 گانه و مراکز شهرستان‌ها و روستاهای استان بوشهر با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود.