جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

مدیران استان بوشهر با برنامه‌ریزی دانش بنیان جهادی عمل کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیران استان بوشهر با برنامه‌ریزی دانش بنیان جهادی عمل کنند

امام جمعه بوشهر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تحقق مطالبات مردم باید با برنامه ریزی دانش بنیان، جهادی عمل کنند.

مدیران استان بوشهر با برنامه‌ریزی دانش بنیان جهادی عمل کنند

 

 آیت‌الله صفایی بوشهری در نشست با رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اشاره به جایگاه مهم دیوان محاسبات در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: دیوان محاسبات در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای جایگاه ویژه‌ای است و خداوند نیز یکی از ارکان آفرینش را دیوان محاسبات قرار داده  چون یکی از تجلیات الهی است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به برنامه‌ریزی دانش بنیان در فعالیت‌ها تصریح کرد: نظام محاسباتی بر سه اصل دانش، مدیریت و نظارت و آینده نگری استوار است که هر کدام بدون دیگری سبب اشکال محاسباتی است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه  مدیران باید برای تحقق مطالبات مردم جهادی عمل کنند افزود: مدیران تا ضرورت نشده نباید مدیر شوند و وقتی مدیر هم شدند باید با برنامه‌ریزی دانش بنیان، جهادی عمل کنند.
صفایی بوشهری رعایت حقوق بیت‌المال را یکی از ضروریات دانست و  تاکید کرد: یک حق عظیم بر گردن مدیران است و آن استفاده صحیح و بهینه از حقوق بیت المال است.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور نیز با بیان اینکه وظیفه دیوان محاسبات صیانت از بیت المال است افزود: از دیگر کارهای دیوان محاسبات تفریغ بودجه سنوات گذشته است که هر سال تا پایان دی ماه باید انجام شود.
عادل آذر افزود: این تفریغ به این سبب است که مشخص شود بودجه به درستی در جایی که باید مصرف شده است.
وی با بیان اینکه در 29 دی تفریغ طبق زمان بندی تعیین شده تمام شد و به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد که گزارش آن  سه شنبه هفته جاری به عنوان نخستین دستور در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.