جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مددجویان کمیته امداد بوشهر در نوبت تأمین مسکن هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مددجویان کمیته امداد بوشهر در نوبت تأمین مسکن هستند

مددجویان کمیته امداد بوشهر در نوبت تأمین مسکن هستند

مددجویان کمیته امداد بوشهر در نوبت تأمین مسکن هستند

سید محمد علی مهیمنیان‌پور، در نشست بررسی وضعیت مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان بوشهر با بیان اینکه داشتن سرپناه مناسب یکی از نیازهای اولیه هر انسانی است،اظهار داشت:  تامین مسکن مددجویان این نهاد در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که در این راستا هر سال اعتبار ویژه‌ای در این عرصه تامین و هزینه می‌شود.

وی با اشاره به اختصاص اعتبارات این نهاد برای حل مشکلات مددجویان کمیته امداد بیان کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده طی هشت ماهه امسال یک میلیارد و 257 میلیون ریال از منابع مالی کمیته امداد برای تعمیر و ساخت مسکن مددجویان تحت حمایت در شهرستان بوشهر هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بوشهر افزود: این اعتبار در زمینه‌های مقاوم سازی مسکن روستایی، کمک به خرید و ساخت مسکن مددجویی، تکمیل واحدهای مسکونی نیمه تمام و تعمیرات مسکن مددجویان هزینه شده است.

مهیمنیان‌پور  با بیان اینکه کمیته امداد شهرستان بوشهر در زمینه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان، گام‌های خوبی برداشته است، خاطر نشان کرد: مساعدت‌های  خیران و دستگاه‌ها دولتی در کنار کمیته امداد می‌تواند کمک بیشتری به نیازمندان داشته باشد و مشکلات آنها برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه مشکل مسکن تعداد زیادی از مددجویان تحت حمایت در شهرستان حل شده است، افزود: مددجویان دیگری هنوز در نوبت تأمین مسکن هستند، که امید است با تعامل و کمک‌های مردم نیکوکار و خیران، تاپایان سال بتوانیم  مسکن تعداد زیادی از مددجویان تامین کنیم.