جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

مدال‌آوران پارالمپیکی استان بوشهر تجلیل می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدال‌آوران پارالمپیکی استان بوشهر تجلیل می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ورزشکاران استان بوشهر در مسابقات پارالمپیکی خوش درخشیدند و صاحب چند مدال در این عرصه شدند که به‌زودی از آنان در مراسمی تجلیل می‌شود.

مدال‌آوران پارالمپیکی استان بوشهر تجلیل می‌شوند

 

احمد بهروزیان‌فر در آئین استقبال از علیرضا صمیمی فوتسالیست ملی‌پوش بوشهری با قدردانی از تلاش ورزشکاران اظهار داشت: ورزشکاران استان بوشهر در رشته‌های مختلف دارای توانمندی بالایی هستند که وجود صدها مدال آسیایی، بین‌المللی و پارالمپیکی موید این ادعا است.
وی با بیان اینکه ورزشکاران استان بوشهر در مسابقات پارالمپیکی خوش درخشیدند، گفت: ورزشکاران استان بوشهر در رشته‌های مختلف پارالمپیکی دارای مدال‌های رنگارنگ شدند که نشان از توانمندی بالای این ورزشکاران است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با قدردانی از ورزشکار ملی‌پوش فوتسالیست بوشهری خاطرنشان کرد: افتخارات ورزش استان با  نشان برنز علیرضا صمیمی دروازه‌بان بوشهری در مسابقات جام جهانی کلمبیا تکمیل شد.
بهروزیان‌فر افزود: در آینده‌ای نزدیک از علیرضا صمیمی و ورزشکاران پارالمپیکی استان بوشهر تجلیل به‌عمل می‌آید.
علیرضا صمیمی فوتسالیست ملی پوش بوشهری نیز که با استقبال مسئولان و مردم وارد بوشهر شد، در بدو ورود در فرودگاه بوشهر از حمایت‌های اداره‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر قدردانی کرد و گفت: در این رقابت‌ها تیم‌های قدرتمند فوتسال دنیا حضور داشتند و این نخستین نشان گروهی تاریخ فوتسال در رده جهانی است.
وی افزود: با توجه با بضاعت ایران تیم‌های قدرتمند فوتسال جهان حساب ویژه‌ای روی ایران باز کرده‌اند. مسابقات تدارکاتی با تیم فوتسال روسیه در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.