جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

مدافعان حرم بر اساس فرهنگ مهدویت با دشمنان اسلام می‌جنگند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدافعان حرم بر اساس فرهنگ مهدویت با دشمنان اسلام می‌جنگند

مدافعان حرم بر اساس فرهنگ مهدویت با دشمنان اسلام می‌جنگند

مدافعان حرم بر اساس فرهنگ مهدویت با دشمنان اسلام می‌جنگند

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه گفت: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و اکنون مدافعان حرم بر اساس فرهنگ مهدویت با دشمنان اسلام می‌جنگند که در این راستا باید نقش مهدویت در دفاع مقدس پر رنگ ترسیم شود.
 
حجت‌الاسلام عبدالنبی صداقت صبح امروز در همایش پاسداران مهدوی که در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر با تبریک سالروز میلاد باسعات امام زمان(عج) نقش ظهور حضرت مهدوی(عج) در نجات انسان‌ها از ظلم و فساد اظهار داشت: طبق فطرت ذاتی انسان‌ها دریافته‌اند که روزی جهان از فحشا، ظلم، ستم، خونریزی و فساد رهایی می‌بخشد.
 
وی با بیان اینکه  اعتقاد به ظهور در همه ادیان الهی وجود دارد گفت: بر اساس نوید پیامبران الهی سرنوشتی زیبا و نویدبخش در انتظار جامعه بشری است و بر این اساس همه ادیان الهی منتظر ظهور هستند.
 
  صداقت با بیان اینکه بر اساس وعده الهی انسان‌های صالح حاکم بر زمین می‌شوند افزود: حاکمیت زمین امروز در دست انسان‌های ظالم است که بر اساس وعده الهی انسان‌های صالح حاکم بر زمین می‌شوند.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه لیبرالیست نسخه شفابخش بشری نیست خاطر نشان کرد: شعار نظام کمونیستی که نجات طبقه کارگر و فقیر یک سراب و پوشالی بود چراکه مردم به این مهم دست یافته‌اند که لیبرالیست نسخه شفابخش بشری نیست.
 
وی ظهور منجی را نجات بخش بشر از ظالم و جور دانست و تصریح کرد: اگر چنین نباشد حاکم مصلح قابل تصور نیست مثل جهان بی‌معنا، عبث و بی‌معنا و بی‌مفهوم است.
 
صداقت با تاکید بر ترسیم زیبایی‌های ظهور گفت: شهدای عرصه هشت سال دفاع مقدس با این اعتقاد و باور در صحنه حضور پیدا می‌کردند و اکنون مدافعان حرم همین اعتقاد از  حرم اهل بیت(ع) دفاع می‌کنند.
 
وی با تاکید بر ترسیم نقش مهدویت در دفاع مقدس و دفاع از حرم افزود: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و اکنون مدافعان حرم بر اساس فرهنگ مهدویت با دشمنان اسلام می‌جنگند که در این راستا باید نقش مهدویت در دفاع مقدس پر رنگ ترسیم  شود.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس لبیک به امام خمینی(ره) را لبیک به امام زمان(عج) می‌دانستند، افزود: در حال حاضر نیز رزمندگان در عرصه‌های نبرد با دشمنان اسلام و قرآن و در همه امور لبیک به امام خامنه‌ای را لبیک به امام عصر(عج) می‌دانند.
 
صداقت با بیان اینکه رزمندگان اسلام  قدرت خود را با پبوند فرهنگ سرخ شهادت و فرهنگ سبز ولایت محقق کردند گفت: اکنون رزمندگان به قدرتی دست یافته‌اند قدرتی که در مقابل همه ظالمان می‌ایستند.
 
وی پاسداران را زمینه‌سازان ظهور منجی بشریت دانست و افزود: پاسداران با حرکات شایسته و انقلابی خود در عرصه‌ها و زمینه‌های مختلف راه ظهور را هموار می‌کنند.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس  ظهور را تسریع کرده بیان کرد: برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) و حضور و شهادت رزمندگان در ظهور امام زمان(عج) تسریع می‌کند.