سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

محورهای ورودی دیلم به گناوه و کنار تخته به برازجان نیمه سنگین است - نمایش محتوای خبر

 

 

محورهای ورودی دیلم به گناوه و کنار تخته به برازجان نیمه سنگین است

محورهای ورودی دیلم به گناوه و کنار تخته به برازجان نیمه سنگین است

سرهنگ جابر پاپری  با بیان اینکه طرح نوروزی پلیس راه در استان بوشهر اجرایی شده است اظهار داشت: تمام تیم‌های پلیس راه استان بوشهر به صورت محسوس و نامحسوس در جاده‌های استان بوشهر حضور دارند و با  رانندگان متخلف به طور قاطع برخورد قانونی می‌کنند.

وی با بیان اینکه در 3 روز گذشته تصادفی در محورهای استان بوشهر گزارش نشده است خاطرنشان کرد: از 28 اسفند تاکنون هیچ تصادفی در محورهای مختلف اصلی، بزرگراهی و فرعی گزارش نشده است.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان بوشهر اعمال شده  تصریح کرد: تردد کامیون کمپرسی حامل مصالح ساختمانی و موتورسیکلت در تمامی محورهای استان بوشهر ممنوع است.

پاپری با بیان اینکه ترافیک در محور دیلم به گناوه و کنارتخته به برازجان نیمه سنگین است افزود: محورهای ورودی دیلم به گناوه و کنارتخته به برازجان ترافیک روان ولی نیمه سنگین است که با توجه به تحویل سال جدید پیش بینی می‌شود حجم ترافیک در محورهای ورودی استان افزایش یابد.

وی با تاکید بر هوشیاری رانندگان در هنگام رانندگی در جاده‌های استان بوشهر از ریزش نزولات جوی در استان خبرداد و خاطر نشان کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی براحتمال ریزش‌های جوی از جمله باران  این بارش‌ها منجر به لغزندگی معابر و کاهش ضریب اصطحکاک لاستیک خودروها با جاده‌ها می‌شود که نیاز به هوشیاری و دقت بالای رانندگان دارد.

رئیس پلیس راه استان بوشهر تاکید کرد: رانندگان نسبت به رعایت سرعت،خودداری از تخلف‌های حادثه ساز شامل سبقت و سرعت غیرمجاز، تجاوز به چپ و خودداری از صحبت با تلفن همراه در زمان رانندگی توجه لازم  داشته باشند.

پاپری با بیان اینکه پلیس راه به صورت 24 ساعته در محورهای استان تردد دارند افزود: پلیس راه استان بوشهر با استفاده از تمام تجهیزات و نیروی انسانی و با هماهنگی و همکاری سازمان‌های امدادی و راهداری ضمن اینکه در خدمت مسافران است به طور محسوس و نامحسوس عملکرد رانندگان در هنگام رانندگی را مد نظر قرار می‌دهند وبا تخلفات بدون اغماض برخورد می‌کنند.