جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

محورهای مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر ایمن‌سازی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محورهای مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر ایمن‌سازی شود

محورهای مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر ایمن‌سازی شود

محورهای مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر ایمن‌سازی شود

سکینه الماسی صبح امروز در نشست با مسئولان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر ضمن قدردانی ازتلاش‌های صورت گرفته در حوزه راهداری وحمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های دیر، کنگان، جم وعسلویه اظهار داشت: محورهای ارتباطی در شهرستانهای جنوب استان بوشهر به سبب واقع شدن و همجواری باکارگاه‌ها و مناطق ویژه اقتصادی خصوصا منطقه ویژه انرژی واقتصادی پارس جنوبی نیازمند توجه و نگاه خاص هستند.  

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس ‌‌افزود: بخش قابل توجهی از راه‌های شهرستانهای حوزه انتخابیه به‌ویژه راه‌های روستایی باید در اولویت تعریض و ایمن‌سازی قرار گیرند.

وی با تاکید بر ایمن سازی محورهای مواصلاتی کوهستانی تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه فصل بارندگی و سرما قرار داریم لازم است راههای مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر به ویژه شهرستان جم ایمن سازی شود.

الماسی با تقدیر از خدمات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر در سیل اسفند سال گذشته و فروردین امسال تصریح کرد: راهداری وحمل ونقل جاده‌ای با وجود بارش‌های شدید و چندروزه و ریزش‌های فراوان جوی در محورهای ارتباطی منطقه، خصوصا محور شریانی جم به سیراف را برای عبور و مرور مردم  و خدمات رسانی به سیل زدگان بازنگه داشت که شایسته قدردانی است.  

وی  تاکید کرد: پیش بینی اقدامات لازم امکان عبور و مرور ایمن مردم در محورهای ارتباطی جنوب استان خصوصا مناطق کوهستانی رافراهم آورند.  

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: باوجود تلاش‌های صورت گرفته وضعیت بسیاری از راههای روستایی درمناطق کوهستانی بویژه راه روستایی ریز به دوراهک به سبب وجود پرتگاههای متعدد مناسب نیست که بایددراولویت ایمن سازی قرارگیرند.