سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

محورهای مواصلاتی کنارتخته به دالکی و دیلم به گناوه دارای ترافیک نیمه سنگین است - نمایش محتوای خبر

 

 

محورهای مواصلاتی کنارتخته به دالکی و دیلم به گناوه دارای ترافیک نیمه سنگین است

محورهای مواصلاتی کنارتخته به دالکی و دیلم به گناوه دارای ترافیک نیمه سنگین است

محورهای مواصلاتی کنارتخته به دالکی و دیلم به گناوه دارای ترافیک نیمه سنگین است

رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: با آغاز مرحله دوم مسافرت نوروزی حجم ورودی مسافران به استان بوشهر در محورهای مواصلاتی استان بوشهر افزایش یافت بگونه‌ای که محورهای مواصلاتی کنارتخته به دالکی و دیلم به گناوه دارای ترافیک نیمه سنگین است.

سرهنگ جابر پاپری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه مرحله دوم سفرها از شنبه هفته جاری به استان بوشهر آغاز شده اظهار داشت: محورهای استان بوشهر دارای ترافیک روان است ولی محورهای مواصلاتی کنارتخته به دالکی و دیلم به گناوه دارای ترافیک نیمه سنگین است.

وی با بیان اینکه جاده‌های استان بوشهر از ایمنی لازم برخوردار است تصریح کرد: جاده‌های استان بوشهر ضمن اینکه از دوربین هوشمند کنترل سرعت و تخلف برخوردار هستند به دوربین‌های نظارتی و گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس راه مجهز است.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با بیان اینکه ماموران پلیس راه استان بوشهر با قاطعیت با متخلفان رانندگی برخورد می‌کنند گفت: پلیس راه استان بوشهر با قاطعیت و بدون اغماض با رانندگان متخلف در عین تکریم به آنان برخورد می‌کند.

پاپری از افزایش واژگونی خودروها در محورهای مواصلاتی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: واژگونی خودروها در محورهای مواصلاتی استان بوشهر به سبب خواب‌آلودگی و خستگی رانندگان افزایش یافته است.

وی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات رانندگی برای جلوگیری از هر گونه حادثه افزود: سرعت قاتل مرموزی است که شکار خود را از بین رانندگان عجول و کم حوصله انتخاب می‌کند.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با تاکید بر پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز بیان کرد: سرعت و سبقت غیر مجاز، انحراف به چپ در محورهای دو طرفه و حرکات مارپیچ در محورها تخلف محسوب می‌شود و با رانندگان متخلف در عین تکریم برخورد قاطع می‌شود.

پاپری با تاکید بر استراحت پس از 2 ساعت رانندگی گفت: رانندگان پس از 2 ساعت رانندگی مستمر حتما 15 تا 20 دقیقه در جایی امن استراحت کنند تا سبب خواب‌آلودگی و واژگونی خودرو نشود.

وی با بیان اینکه مقصد بسیاری از گردشگران استان بوشهر است گفت: با توجه به اینکه بیشتر مسافران از اقصی نقاط کشور به استان بوشهر مسافرت و راه طولانی طی می‌کنند لازم است در هر 2 ساعت رانندگی استراحت 15 تا 20 دقیقه در دستور برنامه خود قرار دهند.

رئیس پلیس راه استان بوشهر افزود: بیشتر واژگونی خودروها در 30 کیلومتری نرسیده به مقصد اتفاق می‌افتد که توصیه می‌شود رانندگان استراحت و دقت کافی داشته باشند.