جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

محموله ۱۱ میلیاردی برنج قاچاق در تنگستان کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

محموله ۱۱ میلیاردی برنج قاچاق در تنگستان کشف شد

فرمانده انتظامی تنگستان گفت:۱۴ محموله برنج قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان تنگستان به ارزش ۱۱ میلیارد ریال کشف شد.

محموله ۱۱ میلیاردی برنج قاچاق در تنگستان کشف شد

 

 سرهنگ سهرابی  با بیان اینکه مقابله با قاچاق از اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی است اظهار داشت: براساس تشدید طرح مقابله با کالای قاچاق یکی از اولویت‌های پلیس در تنگستان مقابله با قاچاقچیان و محموله‌های قاچاق است.
وی با بیان اینکه اجرای طرح اقتصاد مقاومتی با جلوگیری از کالای قاچاق محقق می‌شود افزود: در این راستا تمام مناطق شهرستان تنگستان برای قاچاقچیان ناامن است چراکه ماموران انتظامی این شهرستان بصورت شبانه‌روزی در این راستا تلاش می‌کنند.
فرمانده انتظامی تنگستان با اشاره به  کشف برنج قاچاق در محورهای تنگستان خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با کالای قاچاق 14 محموله برنج قاچاق در 2 هفته گذشته در شهرستان تنگستان کشف و ضبط شد.
سهرابی با بیان اینکه محموله‌های قاچاق در اختیار مراجع قضایی استان بوشهر قرار گرفت تصریح کرد: محموله‌های برنج قاچاق با تشدید اقدامات انتظامی و اطلاعاتی در محورهای مواصلاتی تنگستان توقیف و در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه 14 قاچاقچی در این اقدام دستگیر شدند گفت: قاچاقچیان قصد داشتند این محموله‌ها را در قالب کالای ملوانی به استان فارس منتقل کنند که با هوشیاری کارکنان این فرماندهی دستگیر و 14 خودرو توقیف شد.
رئیس پلیس شهرستان تنگستان ارزش ریالی محموله‌های قاچاق برنج در این شهرستان را 11 میلیارد و 150 میلیون ریال عنوان کرد.