جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

محمد قایدزاده 6/98 متر پرید - نمایش محتوای خبر

 

 

محمد قایدزاده 6/98 متر پرید

رقابت های دو و میدانی جایزه بزرگ در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد

محمد قایدزاده 6/98 متر پرید

، دومین مرحله رقابت های جایزه بزرگ دو و میدانی با حضور 105 ورزشکار در قالب 23 تیم، با هدف کسب سهمیه المپیک ریو، در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و نفرات برتر هر رشته نیز مشخص شدند.

در این دوره از مسابقات که از سوی فدراسیون دو و میدانی برای کسب سهمیه المپیک و کسب حدنصاب های تعیین شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات  برای ورزشکاران جایزه ویژه ای در نظر گرفته شده بود، علی ثمری در پرتاب وزنه و همچنین محمد بنی آدم در پرش با نیزه موفق شدند به حدنصاب های مورد نظر دست یابند.

نتایج نفرات برتر هر رشته در زیر آمده است:

100 متر:

1- سپهر اسد از استان فارس با زمان 10.62 ثانیه
2- سامان دست مرد از استان کردستان با زمان 10.64 ثانیه
3- احمد سعادتی از استان آذربایجان شرقی با زمان 10.89 ثانیه

200 متر:

1- علی خدیور از منطقه آزاد کیش با زمان 21.22 ثانیه
2- سامان دست مرد از استان کردستان با زمان 21.75 ثانیه
3- سامان دودانلو از استان آذربایجان شرقی 23.08 ثانیه

400 متر:

1- سجاد هاشمی از استان آذربایجان شرقی 46.69 ثانیه
2- فرشاد کردلو از استان زنجان با زمان 48.79 ثانیه
3- سهند توانایی از استان کردستان با زمان 48.91 ثانیه

800 متر:

1- مصطفی ابراهیمی از استان خراسان رضوی با زمان 49.49-1 دقیقه
2- پژمان یارولی از استان کرمانشاه با زمان 52.31-1 دقیقه
3- محمد جعفری از استان تهران با زمان 55.18-1 دقیقه

110 متر بامانع:

1- میلاد سیار از استان کردستان با زمان 14.20 ثانیه
2- حسین زیتونلی از استان گلستان با زمان 16.33 ثانیه
3- یونس تاسع از استان تهران با زمان 17.51 ثانیه

400 متر بامانع:

1- محمدرضا رحمانی از استان قزوین با زمان 53.99 ثانیه
2- صنعان یاسینی از استان کردستان با زمان 55.22 ثانیه
3- علی کشاورز از استان تهران با زمان 59.64 ثانیه

پرتاب وزنه:

1- علی ثمری از استان تهران با رکورد 19.06 متر
2- محمد حسین از استان قم با رکورد 18.68 متر
3- شاهین جعفری از استان تهران با رکورد 16.60 متر

پرتاب دیسک:

1- محمد صمیمی از استان چهارمحال و بختیاری با رکورد 59.43 متر
2- رضا شیریان از استان چهار محال و بختیاری با رکورد 51.57 متر
3- علی شیریان از استان چهارمحال و بختیاری با رکورد 49.69 متر

پرتاب نیزه:

1- یونس یوسف وند از استان البرز با رکورد 71.20 متر
2- امید تاجی از استان گلستان با رکورد 70.08 متر
3- صادق خادمی از استان کهکیلویه و بویر احمد با رکورد 67.25 متر

پرش بانیزه:

1- محمد بنی آدم از استان تهران با رکورد 5.11 متر
2- علی رضا نوروزی از استان تهران با رکورد 4.00 متر
3- سجاد احمدی از استان تهران با رکورد 3.50 متر

پرش ارتفاع:

1- کیوان قنبرزاده از استان مازندران با رکورد 2.15 متر
2- محمدرضا وظیفه دوست از استان تهران با رکورد 2.10 متر
3- رضا سلیمی از استان لرستان با رکورد 2.05 متر

پرش طول:

1- میلاد دریساوی از استان قم با رکورد 7.25 متر
2- محمد قائد زاده از استان بوشهر با رکورد 6.98 متر
3- رحمان نیکزاد از استان زنجان با رکورد 6.87 متر

5000 متر:

1- محمدرضا ابوترابی از استان اصفهان با زمان 46.55-14 دقیقه
2- رحیم عبدی از استان تهران با زمان 55.45-14 دقیقه
3- علی اکبر بدری از استان تهران با زمان 25.14-15 دقیقه

همچنین دیگر ورزشکار هم استانی امین امین زاده در رشته پرتاب دیسک به مقام چهارم رسید.