سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

محلات بوشهربه تجهیزات فرهنگی و ورزشی مجهز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محلات بوشهربه تجهیزات فرهنگی و ورزشی مجهز می‌شود

محلات بوشهربه تجهیزات فرهنگی و ورزشی مجهز می‌شود

محلات بوشهربه تجهیزات فرهنگی و ورزشی مجهز می‌شود

 

رئیس سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح‌های فرهنگی و ورزشی در مناطق مختلف شهر بوشهر تمام محلات شهر بوشهر به امکانات و تجهیزات فرهنگی و ورزشی مجهز می‌شود.

فاطمه صفرزاده در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین رسالت‌های شهرداری اجرای طرح‌های فرهنگی و ورزشی است اظهار داشت: در این راستا برنامه‌ها و طرح‌های مهم فرهنگی و ورزشی در شهر بوشهر تدوین و اجرایی می‌شود.

وی با تاکید بر مشارکت همگانی مردم در اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی گفت: در راستای مراسم‌های مذهبی، ملی، استانی و شهرستانی با مشارکت همگانی شهروندان بوشهری برنامه‌ها اجرا می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر با اشاره به تجهیزات محلات مختلف شهربوشهر به امکانات لازم فرهنگی و ورزشی افزود: در راستای اجرای طرح‌های فرهنگی و ورزشی در مناطق مختلف شهر بوشهر تمام محلات شهر بوشهر به امکانات و تجهیزات فرهنگی و ورزشی مجهز می‌شود

صفرزاده با تبریک اعیاد شعبان از برگزاری ویژه برنامه‌های خاص این ایام در شهر بوشهر خبرداد و گفت: در راستای بزرگداشت ایام شعبانیه جشمراسم‌های باشکوهی مناسبی در محلات مختلف شهربوشهر برگزار می‌شود.

صفرزاده با تاکید بر توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت بیان کرد: در مراسم‌های  ائمه اطهار(ع) تلاش می‌شود با اجرای برنامه‌های تدوین شده بر اساس سبک زندگی اسلامی فرهنگ مهدویت در نسل‌های نوجوان و جوان منتقل شود.

وی تقویت هویت دینی و فرهنگی در نسل جوان  و ترویج فرهنگ علوی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن را از اهداف برگزاری برنامه‌ها دانست و گفت: آشنا کردن جوانان و نوجوانان با انواع آسیب‌های اجتماعی  که همواره آنها را تهدید می‌کند از دیگر اهداف مشارکت مردم با برنامه‌های فرهنگی شهرداری بوشهر است.

رئیس سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر از برگزاری جشن میلاد امام حسین(ع) در بوشهر خبرداد و گفت:  با همکاری انجمن خیران آوای نور جشن ولادت حضرت امام حسین ( ع ) امشب در پارک شورا  برگزار می‌شود.

صفرزاده، تجلیل از قهرمانان ملی ناشنوایان استان بوشهر ، اجرای سرود توسط کودکان ناشنوا و قرائت مناجات شعبانیه به همراه نورافشانی از ذدیگر برنامه‌های میلاد امام حسین(ع) در بوشهر دانست.

وی بیان کرد: جشن میلاد امام حسین(ع)  در ورودی پارک شغاب همراه با نور افشانی و تجلیل از جانبازان قطع نخاعی برگزاری  مسابقات و سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان در کنار ایجاد ایستگاه صلواتی تدارک دیده شده است.

وی از برگزاری جشن میلاد امام زمان(عج) در شهر بوشهر خبرداد و افزود: جشن میلاد امام زمان ( عج ) همراه با نوافشانی، مولودخوانی، اجرای گروه سرود، مسابقات با اهداء جوایز نفیس در کنار ایستگاه صلواتی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری بندر بوشهر از راه‌اندازی ایستگاه های صلواتی، شابلون نویسی با مضمون ادعیه فرج در پشت خودروها ، پاسخگویی به شبهات و مهدویت همراه با توزیع محصولات فرهنگی درایام اعیاد شعبانیه در محلات شهربوشهر خبرداد.