سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰

مجوز تولید روزانه ۱۱۰ هزار متر مکعب آب برای استان بوشهر صادر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مجوز تولید روزانه ۱۱۰ هزار متر مکعب آب برای استان بوشهر صادر شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: برای تامین آب آشامیدنی استان بوشهر وزارت نیرو مجوز تولید روزانه ۱۱۰ هزار متر مکعب آب شیرین را صادر کرد.

مجوز تولید روزانه ۱۱۰ هزار متر مکعب آب برای استان بوشهر صادر شد

سید محمد حسن باستی در نشست مدیران استان بوشهر با اشاره به خدمات انجام شده در دولت اظهار داشت: در مورد عملکرد دولت در استان بوشهر، خدمات قابل توجهی ارائه شده که باید اطلاع رسانی شود.

وی با بیان اینکه در بخش عمرانی تحول مهم و چشمگیری ایجاد شده افزود: حجم اعتبارات استانی پروژه‌های استانی نسبت به گذشته افزایش یافته که این امر با پیگیری استاندار و مدیران محقق شده است.

معاون استاندار بوشهر گفت: بخش زیادی از اتفاقات کلان استانی به خاطر پیگیری جدی استاندار در تهران بوده و در برخی موارد استاندار از ما هم جلوتر بوده است.

باستی با بیان اینکه در فصل راه تا پایان دولت یازدهم جز 3 استان برتر کشور می‌شویم گفت: اختصاص 45 میلیارد تومان اعتبار سازمان انرژی اتمی برای ساخت بیمارستان قلب، تعیین تکلیف هلیله و بندرگاه و احداث آب شیرین کن بخشی از اقدامات مهم و تاثیرگذاری بوده که سال‌ها در استان انجام نشده بود.

وی با بیان اینکه وزارت نیر و مجوز تولید آب از دریا برای استان بوشهر صادر کرده است تصریح کرد:برای تامین آب آشامیدنی استان بوشهر وزارت نیرو مجوز تولید روزانه 110 هزار متر مکعب  آب شیرین کن از دریا صادر کرد.

معاون استاندار بوشهر بیان کرد: به ظرفیت روزانه تولید 20 هزار متر مکعب آب آشامیدنی از تاسیسات آب شیرین‌کن در استان بوشهر به بهره‌برداری رسیده است.

باستی افزود: دولت برای تولید این 20 هزار متر مکعب آب روزی 122 میلیون تومان یارانه پرداخت می‌کند