جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

مالباختگان پرونده میلیاردی براساس حروف الفبا مراجعه کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مالباختگان پرونده میلیاردی براساس حروف الفبا مراجعه کنند

روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر با صدور بیانیه شماره دو خود از مالباختگان پرونده میلیاردی مضاربه صوری خواست براساس حروف الفیا فرم های موضوع بیانیه شماره یک را تحویل دهند.

دراین اطلاعیه آمده است مالباختگان براساس حروف الفبا به سه گروه تقسیم شده اند که در فاصله سه دوره ده روزه تعیین شده باید فرم خود را تحویل مسوولان قضایی دهند.

دادگستری استان بوشهر در این اطلاعیه یادآورشده است: باتوجه به ایام ماه مبارک رمضان و بمنظور تسهیل و سرعت بخشی در امر ثبت مشخصات و تحویل فرم های موضوع بیانیه شماره یک با در دست داشتن فرمهای تکمیل شده واصل و تصویر مدارک خود همه روزه از ساعت 8.30 الی 14 به ترتیب ذیل به آدرس بوشهر خیابان شهید چمران ورزشگاه کارگران مراجعه کنند.

بر اين اساس کسانیکه اول نام خانوادگی آنان حرف الف تا د است از تاریخ 14 لغایت 24 ماه جاری ، کسانی که اول نام خانوادگی آنان حرف ذ تا ظ است از 25 ماه جاری تا پنجم مردادماه و کسانی که اول نام خانوادگی آنان حرف ع تا ی است از ششم تا شانزدهم مرداد ماه امسال به محل تعیین شده مراجعه و فرم خود را تحویل دهند.

در پایان این اطلاعیه آمده برای جلوگیری از سرگردانی ،مالباختگان از هر گونه مراجعه به مکان های دیگر غیر از آدرس اعلام شده خودداری کنند.

در همین رابطه بازپرس پرونده سودهای مضاربه ای در بوشهر در گفته وگو با خبرنگاران با اشاره به دستگیري سه متهم در خصوص سودهای غیر متعارف قراردادهای مضاربه صوری در بوشهرگفته بود تاكنون دو پرونده بررسی شده و یک پرونده دیگر باقی مانده است.

آقاي مقدس اضافه کرد: در پرونده اول شش هزار و 54 نفر و در پرونده دوم نزدیک به 2 هزار نفر مبالغی را پرداخت کرده اند و برآورد اولیه از پرونده سوم نیز این است که کمتر از 500 نفر دیگر وارد این پرونده شده اند.

وی یادآورشد: بخشی از اموال متهمان شناسایی شده و مقادری هم که سعی در کتمان آن داشتند، با همکاری ضابطان قضایی شناسایی و توقیف شدند تا به پرونده رسیدگی شود.