سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

لایروبی اسکله بندر محمدعامری تنگستان اجرایی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

لایروبی اسکله بندر محمدعامری تنگستان اجرایی می‌شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اسکله بندر محمد عامری تنگستان لایروبی و طرح توسعه در آن اجرایی می‌شود.

لایروبی اسکله بندر محمدعامری تنگستان اجرایی می‌شود

 

 محمدمهدی بنچاری در بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه از بنادر محمدعامری و دلوار در شهرستان تنگستان با بیان اینکه طرح توسعه در بنادر استان بوشهر طراحی شده است اظهار داشت: بر اساس طراحی‌های انجام شده بنادر این استان ضمن تجهیز به امکانات اطفا حریق، طرح توسعه در آنها اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه اسکله محمدعامری دارای 7.5 هکتار مساحت است تصریح کرد: این اسکه عمقی حدود 2 متر دارد که جوابگوی شناورهای کوچک با ظرفیت پایین است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به تدوین طرح توسعه بندر محمدعامری تنگستان افزود: در اسکله محمدعامری حدود 250 شناور صیادی و تجاری وجود دارد که در این راستا طرح توسعه بندر محمدعامری در دستور کار قرار گرفته است.
بنچاری از افزایش عمق اسکله بندر محمدعامری خبرداد و خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اسکله بندر محمد عامری تنگستان لایروبی  و عمق آن به 4.5 متر افزایش می‌یابد.
وی اقزود: در اجرای طرح لایروبی در بندر محمدعامری تنگستان 150 هزار متر مکعب لایروبی می‌شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح توسعه‌ای در بندر محمد عامری گفت: با اجرای طرح توسعه‌ای در این بندر 10 هکتار زمین به این مجموعه افزوده می‌شود.
بنچاری با اشاره به افزایش ایمنی در اسکله یاد شده گفت: سیستم اطفاء حریق در بندر محمد عامری برای افزایش ایمنی آن مستقر و دیگر بنادر استان بوشهر نیز به این سیستم مجهز شده است.