سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

لایحه منطقه آزاد تجاری بوشهر به صحن علنی مجلس می آید - نمایش محتوای خبر

 

 

لایحه منطقه آزاد تجاری بوشهر به صحن علنی مجلس می آید

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی و پیگیری های انجام شده، لایحه منطقه آزاد تجاری بوشهر با قید دو فوریت تا دو هفته دیگر برای رای گیری به صحن علنی مجلس شورای اسلامی می آید.

لایحه منطقه آزاد تجاری بوشهر به صحن علنی مجلس می آید

 

حجت الاسلام عبدالحمید خدری افزود: به مردم قول می دهم که تمام توان و تلاش خود را برای بدست آوردن رای قاطع این لایحه بکار بسته تا دردستور کار قرارگیرد و با مصوب شدن آن بسیاری از مشکلات استان حل خواهد شد. 
دبیر کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه برای شهرستانهای حوزه انتخابیه پروژه و برنامه های خاصی را در اولویت قرار داده است، گفت: به سرانجام رساندن وضعیت بلاتکلیفی ساکنان هلیله و بندرگاه درمجاورت نیروگاه اتمی یکی از مهمترین برنامه های اولویت دار درحوزه شهرستان بوشهر است که در این زمینه در کمیسیون امنیت ملی و شورای عالی امنیت تاکید شد، تکلیف آنان درشش ماه اول سال جاری مشخص شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم درمجلس شورای اسلامی اظهارکرد: با گذشت 37 سال ازعمر باشکوه انقلاب، اهالی این منطقه دربلاتکلیفی زندگی می کنند و اگر قراراست جابجا شوند، باید انجام شود که بجد این موضوع را تاحصول نتیجه پیگیری خواهم کرد.
دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دلایلی که ایجاب می کرد درکمیسیون انرژی مجلس ورود و مصرانه حضور پیدا کنم و درهیات رئیسه این کمیسیون عضو شوم این بود که بتوانم مطالبه های منطقه و حقوق مردم را که با وجود داشتن منابع و ذخایرعظیم نفت، گاز و پتروشیمی که احساس می کنیم از دست رفته، بهتر پیگیری و مطالبه کنیم.
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ