سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

قرارگاه مهندسی فرهنگی" در استان بوشهر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

قرارگاه مهندسی فرهنگی" در استان بوشهر راه‌اندازی شد

امام جمعه بوشهر گفت: قرارگاه مهندسی فرهنگی در استان بوشهر تشکیل شده که این قرارگاه، نیازمند دانش، مدیریت و نظارت است.

قرارگاه مهندسی فرهنگی

 

 
آیت‌الله صفایی بوشهری در نشست با ائمه جمعه شهرهای استان بوشهر با اشاره به نقش مهم و ممتاز ائمه جمعه در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: ائمه جمعه در الگو بخشی و شکل دهی قشرهای مختلف جامعه نقش مهمی دارند، هرچند ائمه جمعه استان بوشهر در عرصه‌های مختلف نقش تاثیرگذار خود را نشان داده‌اند.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به نقش تاثیرگذار ائمه جمعه در ارتقاء بنیه دینی و مذهبی  مردم افزود: امامان جمعه با انجام فرایض دینی در افزایش اعتقادات مردم و بصیرت‌افزایی نقش مهمی دارند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ائمه جمعه پرچمداران عرصه هدایت و ولایت هستند، خاطرنشان کرد: ائمه جمعه استان بوشهر برای رسیدن  به این عرصه روندی پرشتاب در پیش گرفته‌اند.
صفایی بوشهری با اشاره به اینکه ائمه جمعه یکی از اقشار پرکار و فعال جامعه هستند تاکید کرد: فعالیت ائمه جمعه ساعت مشخصی ندارد و با دست خالی و با مشکلات عدیده و پیچیده، خدمات زیادی به جامعه عرضه می‌کنند.
امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه خدمات ائمه جمعه استان بوشهر در کشور نمونه و قابل تقدیر است گفت: بزرگی ائمه جمعه در استان بوشهر سبب این شده که این استان در کشور نمونه شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه مدیریت قرارگاه فرهنگی یکی از اولویت‌ها است تاکید کرد: یکی از مطالبات جدی رهبر معظم انقلاب اسلامی مدیریت فرهنگی در قالب قرارگاه فرهنگی است که معظم‌له روی این موضوع تاکیدات فراوانی داشتند.
صفایی بوشهری با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه مهندسی فرهنگی در استان بوشهر گفت: این قرارگاه مهندسی فرهنگی، نیازمند دانش، مدیریت و نظارت است.