جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

قاچاقچیان ۴۱۳.۷ میلیارد تومان جریمه شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

قاچاقچیان ۴۱۳.۷ میلیارد تومان جریمه شدند

مدیرکل حوزه ریاست سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با مختومه‌شدن ۱۴ هزار و ۲۵۶ پروند قاچاق کالا و ارز در ۴ ماه نخست امسال، قاچاقچیان ۴۱۳.۷ میلیارد تومان جریمه شدند.

قاچاقچیان ۴۱۳.۷ میلیارد تومان جریمه شدند

 

علیرضا مرآتی با بیان اینکه پرونده‌ها در سازمان تعزیرات حکومتی در اسرع وقت رسیدگی می‌شود اظهار داشت: زمان رسیدگی به پرونده‌های قاچاق، مشکلات صنفی و پرونده‌های بهداشت، دارو و درمان در سازمان تعزیرات حکومتی تقلیل یافته و در کوتاه‌ترین زمان رسیدگی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در 4 ماه نخست امسال 153 هزار پرونده تخلفات کالا و خدمات در سازمان تعزیرات حکومتی مختومه شده افزود: دراین مدت 145 هزار و 251 پرونده تخلف کالا و خدمات به سازمان تعزیرات حکومتی وارد شده که 153 هزار و 969 پرونده مختومه شد.
مدیرکل حوزه ریاست سازمان تعزیرات حکومتی افزود: با مختومه شدن 153 هزار و 969 پروند تخلفات کالا و خدمات، متخلفان 357.6 میلیارد تومان جریمه شدند.
مرآتی با اشاره به رسیدگی به پرونده تخلفات بهداشتی افزود: تعداد پرونده‌های وارده تخلفات در حوزه بهداشت، دارو و درمان به سازمان تعزیرات حکومتی در 4 ماه نخست امسال 13 هزار و 397 پرونده است که در این مدت 13 هزار و 858 پرونده مختومه شده است.
وی با اشاره به اینکه محکومان در پرونده‌های بهداشت، دارو و درمان 15.4 میلیارد تومان جریمه شدند افزود: پرونده‌های وارد شده قاچاق کالا و ارز به سازمان تعزیرات در 4 ماه نخست امسال 14 هزار و 780 پرونده است.
مدیرکل حوزه ریاست سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در 4 ماه نخست امسال 14 هزار و 256 پرونده قاچاق مختومه شده و قاچاقچیان 413.7 میلیارد تومان جریمه نقدی شدند.