جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

قاتل جوان ۲۷ ساله کمتراز ۲ ساعت در بوشهر دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

قاتل جوان ۲۷ ساله کمتراز ۲ ساعت در بوشهر دستگیر شد

قاتل جوان ۲۷ ساله کمتراز ۲ ساعت در بوشهر دستگیر شد

قاتل جوان ۲۷ ساله کمتراز ۲ ساعت در بوشهر دستگیر شد

سردار خلیل واعظی صبح امروز  در جمع خبرنگاران در بوشهر وضعیت امنیت استان بوشهر را  مطلوب  ارزیابی کرد و اظهار داشت: با مشارکت و همکاری همه جانبه مردم استان بوشهر امنیت و احساس امنیت در استان مطلوب و ارتقاء یافته است.

وی از اشراف اطلاعاتی پلیس استان بوشهر خبرداد و افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس بر اوضاع و احوال استان بوشهر، جرائم در کوتاه‌ترین زمان کشف و متخلفان دستگیر می‌شوند.

رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری قاتل در بوشهر در مدت 2 ساعت خبر داد و گفت:فردی که بامداد امروز با ضربات چاقو جوان 27 ساله‌ای را در صلح‌آباد بوشهر به قتل رسانده و متواری شده بود، با تلاش پلیس در کمتر از 2 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

سردار واعظی با تشریح  این واقعه بیان کرد:بامداد امروز در محله هزاردستگاه خیابان صلح آباد شهر بوشهر فردی 21ساله با ضربات چاقو فردی دیگری 27 ساله را مجروح و متواری می‌شود.

وی با اشاره به فوت  فرد مجروح به سبب شدت جراحات افزود:با حضور پلیس در محل حادثه فرد مجروح به بیمارستان منتقل ولی به سبب شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد:با اقدامات اطلاعاتی، پلیسی و اجرای طرح میدانی ، مخفیگاه قاتل در محلات مرکزی شهر شناسایی و در یک عملیات هماهنگ حدود دوساعت پس از زمان وقوع حادثه دستگیر شد.

سردار واعظی علت حادثه را مشاجره و درگیری لفظی بین قاتل و مقتول اعلام کرد.