جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

فضای نمایشگاهی استان بوشهر افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

فضای نمایشگاهی استان بوشهر افزایش می‌یابد

دیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی استان بوشهر گفت: فضای نمایشگاهی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان بوشهر از ۸ هزار متر مربع در افق چشم انداز ۱۴۰۰ به بیش از ۱۵ هزار متر مربع افزایش می‌یابد.

فضای نمایشگاهی استان بوشهر افزایش می‌یابد

 

مهرداد ابراهیمی با بیان اینکه نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر عضو اتحادیه جهانی نمایشگاه‌ها شد، اظهار داشت: پس از پیگیری‌های مکرر و یکساله نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برای دریافت عضویت در اتحادیه جهانی نمایشگاهها، این مهم در تیر ماه امسال و در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، محقق شد.
وی با بیان اینکه عضویت در مجامع بین المللی سبب ایجاد ارتباط با سایر کشورها می‌شود تصریح کرد: این امر به افزایش و ارتقای توان اقتصادی استان بوشهر و حرکت به سمت صادرات محصولات و تولیدات داخلی منجر می‌شود.
مدیرعامل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر افزود: با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف این نمایشگاه، افزایش مبادلات تجاری در مجامع بین المللی است، عضویت در اتحادیه جهانی نمایشگاه‌ها در دستیابی به هدف خود کمک شایان توجهی می‌کند.
ابراهیمی با بیان اینکه رعایت استانداردهای جهانی نمایشگاهی مهمترین مولفه پذیرش در اتحادیه جهانی نمایشگاهها (UFI) است خاطر نشان کرد: برای تحقق هرچه سریع‌تر این مهم، افزایش فضای نمایشگاهی، فضای عمومی، افزایش کیفیت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و خدمات نمایشگاهی در 2 سال اخیر در دستور کار نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر قرار گرفت.
وی فضای نمایشگاهی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر را  110 هزار متر مربع دانست و گفت از این متراژ 8 هزار متر مربع مربوط به سالن‌های نمایشگاهی است که در افق 1400 این فضا به 15 هزار متر مربع افزایش می‌یابد و در این راستا این نمایشگاه به سالن بزرگ همایش نیز مجهز می‌شود.
ابراهیمی بیان کرد: نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر به‌عنوان هفتمین سایت نمایشگاهی در ایران به عضویت اتحادیه جهانی نمایشگاهها در آمد