جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

فضاهای ورزشی به‌صورت رایگان در اختیار جوانان و نوجوانان قرار می‌گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

فضاهای ورزشی به‌صورت رایگان در اختیار جوانان و نوجوانان قرار می‌گیرد

فضاهای ورزشی به‌صورت رایگان در اختیار جوانان و نوجوانان قرار می‌گیرد

فضاهای ورزشی به‌صورت رایگان در اختیار جوانان و نوجوانان قرار می‌گیرد

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: در راستای بهره‌وری دانش‌آموزان و دانشجویان از اوقات فراغت مکان‌های ورزشی استان بوشهر بصورت رایگان در اختیار جوانان و نوجوانان قرار داده شود.
 فتح‌الله حقیقی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان  بوشهر با بیان اینکه رسیدگی به مطالبات جوانان باید در اولویت قرار بگیرد اظهار داشت: تحقق مطالبات جوانان در تمامی عرصه‌ها در اولویت برنامه‌های استانی قرار دارد که در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به این مهم توجه جدی کنند.
وی با اشاره به برنامه‌های بهره‌وری اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان افزود:  توجه مسئولان برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان باید در اولویت قرار گیرد و در این راستا در شهرستانها باید ستاد اوقات فراغت جوانان به ریاست فرمانداران تشکیل شود.
معاون استاندار بوشهر با تاکید بر بهره جستن از امکانات دانشگاه‌ها برای بهره‌وری از اوقات فراغت گفت: دانشگاههای استان بوشهر از ظرفیتهای خوبی برای پرکردن اوقات فراغت جوانان برخوردار هستند که باید از آنها نهایت استفاده صورت گیرد.
حقیقی با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای راه‌اندازی سینمای روباز در روستاهای استان بوشهر تصریح کرد: برای راه‌اندازی سیمنای روباز در مناطق کم‌برخوردار 110 دستگاه سیمنا تخصیص یافته که از این میزان  35 سینما در روستاهای استان بوشهر راه اندازی می‌شود.
وی با بیان اینکه در 2 سال گذشته 52 زمین چمن مینی فوتبال در روستاها ایجاد شده گفت: این فضاهای ورزشی برای روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت، 78 زمین در روستاهای بالای 500 نفر و 78 زمین چمن مصنوعی برای نقاط و محلات شهری استان بوشهر ساخته شده است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه در ارائه خدمات ورزشی نباید نگاه درآمد زایی وجود داشته باشد خاطر نشان کرد: در راستای بهره‌وری دانش‌آموزان و دانشجویان از اوقات فراغت، مکان‌های ورزشی  استان بوشهربصورت رایگان در اختیار  جوانان و نوجوانان قرار داده شود.
حقیقی تاکید کرد: در استفاده جوانان از امکانات ورزشی، نرخ گذاری‌ها باید حداقل  قیمت‌ها باشد تا زمینه بهره‌مندی حداکثری جوانان از فضاهای ورزشی استان بوشهر فراهم شود.
وی از افتتاح بوستان‌های امید در روستاهای استان بوشهر خبرداد و گفت: با افتتاح بوستانهای امید روستایی سه مترمربع به سرانه فضای سبز روستایی استان بوشهر افزوده می‌شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر افزود: سال آینده با افتتاح فضاهای سبز پیش بینی شده در شهرهای این استان شش مترمربع به سرانه فضای سبز شهری استان بوشهر اضافه می‌شود.