سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

فریاد دفاع از مردم مظلوم و عدالت‌خواهی در راهپیمایی روز جهانی قدس طنین‌انداز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فریاد دفاع از مردم مظلوم و عدالت‌خواهی در راهپیمایی روز جهانی قدس طنین‌انداز می‌شود

استاندار بوشهر گفت: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر فردا در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد مردم مظلوم فلسطین علیه ستم‌گران و ظالمان کودک‌کش می‌شوند وبرائت از آنان فریاد می‌زنند.

فریاد دفاع از مردم مظلوم و عدالت‌خواهی در راهپیمایی روز جهانی قدس طنین‌انداز می‌شود

 

 
 مصطفی سالاری با گرامیداشت روز جهانی قدس و با بیان اینکه این روز به ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی نام‌گذاری شده است اظهار داشت: روز جهانی قدس به ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) نام‌گذاری شده تا مردم مسلمان و حتی آزادگان در دفاع از مردم مظلوم  فلسطین فریاد بکشند.
وی با بیان اینکه فریاد دفاع از مردم مظلوم و عدالت‌خواهی در راهپیمایی روز جهانی قدس طنین‌انداز می‌شود تصریح کرد: مردم در این روز فریاد مظلومیت و عدالت‌خواهی مردم ستم دیده فلسطین و دیگر مظلومان جهان به گوش جهانیان می‌رسانند.
استاندار بوشهر با محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و کودک‌کش صهیونیستی گفت: این رژیم، کار کودک‌کشی و بی رحمی خود را در سرزمین‌های فلسطینی ادامه می‌دهد که لازم است ما فریاد فلسطینی‌ها شویم و پیام مظلومیت آنان را به گوش همه مردم جهان برسانیم.
سالاری با بیان اینکه شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد فلسطینی‌ها هستند تاکید کرد: مردم روزه‌دار استان بوشهر با حضور حماسی و انقلابی در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان می‌دهند که از ستم‌کاری و ستم‌گری برائت می‌کنند و فریاد مردم مظلوم فلسطین هستند به امید روزی که مردم جهان متحد شوند و پاسخ این همه ستم‌ها و ظلم‌ها بدهند.
وی افزود: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر فردا در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد مردم مظلوم فلسطین علیه ستم‌گران و ظالمان کودک‌کش می‌شوند و برائت از ستم‌گران فریاد می‌زنند