جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

فریادهای مرگ بر آمریکا از کرانه خلیج فارس بوشهر طنین‌انداز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فریادهای مرگ بر آمریکا از کرانه خلیج فارس بوشهر طنین‌انداز شد

فریادهای مرگ بر آمریکا از کرانه خلیج فارس بوشهر طنین‌انداز شد

فریادهای مرگ بر آمریکا از کرانه خلیج فارس بوشهر طنین‌انداز شد

مردم همیشه در صحنه بوشهر پیش از ظهر امروز با تجمع باشکوهی در کنار آبهای خلیج فارس با مرگ برآمریکا و مرگ بر استکبار جواب قاطعی به سخنان سخیف ترامپ دادند.

تجمع باشکوه بوشهری‌ها که در میدان شهید رئیسعلی‌دلواری در کنار آبهای خلیج فارس با حضور سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر و سایر اقشار مردم برگزار شد شرکت‌کنندگان با شعارهای «13نماد شیطان ِ لعین آمریکاست - محور هر جنایتی آمریکاست» «سیزدهم آبانماه، روز مرگ بر آمریکاست - روز خروش ِ ملت بر علیه آمریکاست»، « بدعهدی آمریکا بر همه کس اعیان است - اعتماد به آمریکا اعتماد به شیطان است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر آل سعود خائن» و دهها شعار ضد استکباری دیگر، ندای استکبار ستیزی خود را از کنار پهنه آبهای خلیج فارس طنین‌انداز کردند.

در این مراسم که دانش‌آموزان، دانشجویان، روحانیان، مسئولان و سایر اقشار مردم بوشهر حضور داشتند شرکت کنندگان با دردست داشتن پلاکاردهایی روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روز دانش‌آموز و تسخیر لانه جاسوسی را گرامی داشتند.

در این مراسم رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه 13 آبان یادآور روزهای مهم در انقلاب اسلامی در راستای استکبار ستیزی است اظهار داشت: مردم استان بوشهر در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی، ارزش‌های انقلاب و نهادها اعلام کرده‌اند.

نصرالله شفیعی با بیان اینکه مردم وفادار استان بوشهر به عنوان فرزندان شهید رئیسعلی دلواری و نادر مهدوی‌ بارها پوزه آمریکا و مستکبران را به خاک مذلت مالیده‌اند گفت: امروز مردم همیشه در صحنه بوشهر با تجمع در روز 13 آبان جواب قاطعی به ترامپ و ایادیش در منطقه دادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه ملت ایران روز به روز آگاه‌تر و هوشیارتر می‌شود گفت: فرزندان این مرز و بوم در کنار آبهای خلیج فارس همواره آماده و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و هیچگاه آمریکا به دسیسه‌های خود دست نمی‌یابد.

وی تاکید کرد: مردم استان بوشهر بر عهده خود پایبند هستند و تا آخرین قطره خون برای دفاع از آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و ایران اسلامی آماده‌اند.