جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

فرهنگیان نمونه استان بوشهر معرفی و تشویق می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

فرهنگیان نمونه استان بوشهر معرفی و تشویق می‌شوند

فرهنگیان نمونه استان بوشهر معرفی و تشویق می‌شوند

فرهنگیان نمونه استان بوشهر معرفی و تشویق می‌شوند

 

دبیر ستاد بزرگداشت هفته معلم استان بوشهر گفت: همزمان با گرامیداشت هفته معلم ۵۲۰ معلم نمونه استانی، شهرستانی، مولف و شاعرفرهنگی و مربیان بهداشت مدارس و پیشکسوت فرهنگی در استان بوشهر تشویق می‌شوند.

فکوری در نشست شورای آموزش‌ و پرورش استان بوشهر با گرامیداشت هفته معلم و با گرامیداشت 111 شهید فرهنگی استان بوشهر اظهار داشت: این استان دارای 13 هزار و 800 فرهنگی است که در نقاط مختلف استان بوشهر مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه 3 هزار و 896 معلم مقطع تحصیلی ابتدایی در استان بوشهر فعالیت می‌کند تصریح کرد: از این تعداد معلم این مقطع تحصیلی یک‌هزار و 800 معلم در نقاط دور افتاده و 560 معلم نیز در مدارس چندپایه مشغول به علم‌آموزی هستند.

فکوری بااشاره به فعالیت 3 هزار و 650 معلم در 741 مدرسه مقطع متوسطه در استان بوشهر افزود: برای انتخاب فرهنگیان نمونه چهار گروه معاونان و مدیران، معلمان ابتدایی، معلمان متوسطه و مربیان بهداشت و تربیت‌بدنی تعیین شده است.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته معلم استان بوشهر با بیان اینکه امسال انتخاب معلم نمونه به استان‌ها واگذار شده است خاطرنشان کرد: در استان بوشهر همزمان با گرامیداشت هفته معلم 520 معلم نمونه استانی، شهرستانی، مولف و شاعرفرهنگی و مربیان بهداشت مدارس و پیشکسوت فرهنگی تشویق می‌شوند.

وی با بیان اینکه 10 معلم نمونه استانی انتخاب‌ می‌شوند خاطرنشان کرد: 100 نفر معلم شهرستانی، 300 فرهنگی پیشکسوت، 30 مولف، 20 شاعر و 60 مربی بهداشت و تربیت بدنی مدارس استان بوشهر در هفته گرامیداشت معلم تشویق می‌شوند.

فکوری تقدیر از معلمان جوان، پژوهنده، فناور زیر 30 سال سن با پنج سال سابقه خدمت را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، معلمان نمونه استانی هر نفر یک‌میلیون تومان و معلمان نمونه شهرستانی هر نفر 500 هزار تومان پاداش دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه به مولفان نمونه فرهنگی استان بوشهربه هر نفر یک‌میلیون تومان پاداش پرداخت می‌شود افزود: خرید کتب تألیف شده فرهنگیان به ازای هر نویسنده 500 هزار تومان، پرداخت 150 هزار تومان به معلمان شاعر نمونه، پرداخت 200 هزار تومان به مربیان نمونه بهداشت و تربیت‌بدنی از دیگر برنامه‌های هفته مقام معلم در استان بوشهر است.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته معلم استان بوشهر  افزود: در این هفته 20 معلمان نمونه استانی برای دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی اعزام می‌شوند و به معلمان نمونه جوان در هفته معلم 300 هزار تومان پرداخت می‌شود.

وی اعتبارات تخصیصی برگزاری هفته معلم در استان بوشهر را  147 میلیون و 500 هزار تومان  اعلام کرد..