جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

فرایند صدور پروانه ساخت برای سرمایه گذاران بخش خصوصی شهر بوشهر کاهش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

فرایند صدور پروانه ساخت برای سرمایه گذاران بخش خصوصی شهر بوشهر کاهش یافت

فرایند صدور پروانه ساخت برای سرمایه گذاران بخش خصوصی شهر بوشهر کاهش یافت

فرایند صدور پروانه ساخت برای سرمایه گذاران بخش خصوصی شهر بوشهر کاهش یافت

غلامعلی میگلی نژاد روز دوشنبه درنشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: در چند ماه گذشته شاهد روند مناسب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ورود به عرصه مشارکت برای اجرای پروژه های عمران شهری هستیم.
وی یادآور شد: اکنون شرایط برای سرمایه‌گذاری در بوشهر به گونه ای است که سرمایه گذار در صورت داشتن مدرک های مثبته می تواند ظرف مدت چند ساعت پروانه ساخت خود را دریافت کند.
میگلی نژاد ادامه داد: در این ارتباط به زیرمجموعه معاونت‌ها در شهرداری نیز سپرده شده تا به منظور حمایت از سرمایه گذاران انجام امور مربوط به سرمایه گذاران را نسبت به سایر کارها اولویت بخشند.
وی در ارتباط با پروژه چرخ و فلک شهردای بوشهر گفت: واگن های این پروژه خریداری شده و در روزهای آتی به بوشهر منتقل می شود.
شهردار بوشهر ادامه داد: سرمایه گذار این پروژه نیز قول مساعد داده با حضور مداوم روی این پروژه روند سرعت اجرای آن را تسریع کند.
میگی نژاد در ارتباط با پروژه تقاطع غیرهمسطح شهر بوشهر بیان کرد: به دلیل وجود معارض و دکل های فشار قوی و تیرهای فشار متوسط برق زمان اجرای این پروژه چهارماه عقب افتاده ولی با این وجود با تدابیر اندیشیده شده بنا داریم تا 18 بهمن ماه این پروژه را به اتمام برسانیم.
وی درباره مشکل تاریک‌بودن برخی از کوچه و معابر سطح شهر بوشهر نیز اظهار داشت: متولی روشنایی برق معابر شهرداری نیست اما در 48 ساعته گذشته با نشستی که با مدیر عامل شرکت توزیع برق استان برگزار شد تصمیم های خوبی در این بخش پیش بینی شده است.
میگلی‌نژاد در مورد آخرین وضعیت پارک پرندگان بوشهر گفت: این پارک با کمک سرمایه‌گذار جدید بازسازی شده و بزودی با ایجاد امکاناتی جدید بازگشایی می شود.
شهردار بوشهر اظهارکرد: یکی از کارهای خوبی که برای ساماندهی حمل و نقل درون شهری انجام شد جابه جایی ایستگاه اتوبوسرانی بود که با رضایت شهروندان نیز همراه شده است اما می‌دانیم که جایگاه جدید امکانات چندانی ندارد و بزودی امکاناتی نیز به آن اضافه خواهد شد.
وی افزود: انتقال ایستگاه های اتوبوسرانی مرکز شهر بوشهر به میدان معلم نیز به دلیل کم عرض و یک طرفه بودن خیابان منتهی به ایستگاه مرکزی صورت گرفته است.