سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

فانوس دریایی در ساحل بوشهر نصب می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فانوس دریایی در ساحل بوشهر نصب می‌شود

شهردار بوشهر گفت: به‌زودی ساخت فانوس دریایی بوشهر با یک طراحی زیبا ساخته و در ساحل بوشهر نصب می‌شود

فانوس دریایی در ساحل بوشهر نصب می‌شود

غلامعلی میگلی‌نژاد بعدازظهر امروز در آئین آغاز اجرای چند طرح عمران شهری در بوشهر با بیان اینکه تسریع در ساخت و تکمیل طرح‌های عمرانی شهری در اولویت است، اظهار داشت: طرح‌های مهمی در عمران شهری بوشهر طراحی و اجرا شده که روند اجرایی مطلوبی دارد.

وی با اشاره به اینکه نماد فانوس دریایی بوشهر طراحی شده گفت: با توجه به اینکه بوشهر دارای المان فانوس دریایی به عنوان نماد ساحلی داشته برای احیا این فانوس دریایی اقداماتی دردست اجرا است.

شهردار بوشهر بیان کرد: به زودی ساخت فانوس دریایی بوشهر با یک طراحی زیبا ساخته و در ساحل بوشهر نصب می‌شود.

میگلی‌نژاد با اشاره به اجرای دو طرح عمران شهری در بوشهر گفت: عملیات اجرایی دیواره و کف‌سازی گلزار شهدای بوشهر و سنگ فرش ساحل بوشهر  آغاز شد.

وی با بیان اینکه گلزار شهدای بوشهر به سامانه سرمایشی مجهز می‌شود افزود: گلزار شهدای بهشت صادق بوشهر با استفاده از معماری ایرانی- اسلامی حصارکشی و مجهز به سیستم سرمایشی می‌شود.

شهردار بوشهر اعتبار این طرح را 1.1 میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: طرح بهسازی گلزار شهدای بوشهر در مدت 4 ماه اجرا می‌شود.

میگلی‌نژاد از آغاز عملیات بهسازی  ساحل بوشهر خبرداد و گفت: عملیات بهسازی سنگ فرش ساحل بوشهر از پارک صدف تا پارک رافائل به طول 500 متر و با اعتبار 5 میلیارد ریال نیز تا سه ماه آینده به اتمام می‌رسد.