جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

غیر استاندارد بودن شهربازی برازجان پیش از این اعلام شده بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

غیر استاندارد بودن شهربازی برازجان پیش از این اعلام شده بوده است

غیر استاندارد بودن شهربازی برازجان پیش از این اعلام شده بوده است

غیر استاندارد بودن شهربازی برازجان پیش از این اعلام شده بوده است

مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت پس از حادثه‌ سیزدهم فروردین در شهربازی برازجان و کشته‌شدن یکی از شهروندان، مسوولان فضای سبز شهرداری برازجان اعلام کردند که از غیراستاندارد بودن تجهیزات این شهربازی بی‌اطلاع بوده‌اند؛ اما این موضوع در مکاتبات متعددی به شهرداری برازجان اعلام شده بود.

آقای بهره‌مند افزود با وجود تاکید بر بهره‌برداری نکردن از این شهربازی اما  بهره‌بردار به‌صورت غیرقانونی از آن استفاده کرد و موجب بروز این حادثه ناگوار و فوت یکی از شهروندان شد.

وی درباره‌  ادعای ثبت این شرکت در سامانه‌ی دریافت پروانه استاندارد هم گفت آغاز فرآیند دریافت پروانه‌ ایمنی استاندارد برای هر داوطلبی ثبت‌نام در سامانه‌ی استاندارد است که این شرکت نیز این قدم را برداشته اما این ثبت‌نام به‌هیچ وجه به معنای دریافت مجوز نیست.

بهره‌مند اضافه کرد بر اساس بخش‌نامه معاونت شهرداری‌ها، تمامی شهرداری‌ها موظف هستند که به مکان‌های تفریحی و بازی غیراستاندارد اجازه‌ فعالیت ندهند که در این مورد شهرداری برازجان سهل‌انگاری کرده است.

وی از نظارت مستمر بر شهربازی‌های استان خبر داد و گفت تا پایان امسال تمامی شهربازی‌های استان باید پروانه‌ ایمنی را دریافت کنند