سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

عوامل منجر به قتل در چغادک بوشهر دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

عوامل منجر به قتل در چغادک بوشهر دستگیر شدند

عوامل منجر به قتل در چغادک بوشهر دستگیر شدند

سردار حیدر عباس‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به افزایش امنیت در استان بوشهر اظهار داشت: امنیت در استان بوشهر با تلاش نیروهای انتظامی، امنیتی و مردم پایدار است و تمام تخلفات و ناامنی‌ها در کوتاه‌ترین زمان شناسایی و کشف می‌شود.

وی با اشاره به کاهش جرائم خشن در استان بوشهر گفت: با کاهش جرائم خشن و افزایش شناسایی جرائم، ضمن افزایش امنیت و احساس امنیت، آرامش مطلوبی در استان بوشهر با مشارکت مردم حاکم است.

رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری عوامل منجر به قتل در چغادک بوشهر خبرداد و افزود: 2 نفر از عوامل درگیری و منجر به قتل جوان 22 ساله در چغادک بوشهر با تلاش ماموران انتظامی استان بوشهر دستگیر شدند.

عباس‌زاده با اشاره به اینکه قتل یاد شده در 28 اسفند 95 در چغادک بوشهر رخ داد، خاطرنشان کرد: در ظهر روز 28 اسفند 95 گزارش یک مورد درگیری پشت اداره برق چغادک به پلیس اعلام شد که با حضور تیم گشت انتظامی مشخص شد فرد 22 ساله‌ای با ضربات چاقو مورد ضرب و شتم قرار گرفته، به بیمارستان خلیج فارس بوشهر منتقل و عاملان درگیری نیز متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه به سبب جراحات وارد فرد مصدوم فوت می‌کند گفت: پس از این واقعه تلاش پلیس برای دستگیری عاملان این درگیری و قتل آغاز شد که با تلاش پلیس یکی از عوامل اصلی درگیری دستگیر و به ضرب و شتم  مقتول با  چاقو به کمک فرد دیگری اعتراف کرد.

عباس زاده با بیان اینکه یکی دیگر از عوامل درگیری نیز دستگیر شده، سبب درگیری را اختلاف قبلی طرفین عنوان کرد.