سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

عواقبی سخت برای آل‌خلیفه پیش‌بینی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عواقبی سخت برای آل‌خلیفه پیش‌بینی می‌شود

امام جمعه بوشهر گفت: عواقبی سخت برای رژیم سفاک حاکم بر بحرین پیش‌بینی می‌شود؛ به آل‌خلیفه جنایتکار اخطار می‌دهیم اگر این اعمال ادامه دهد و از این جنایات دست نکشد مسلمانان منطقه علیه آنان اقدام می‌کنند

عواقبی سخت برای آل‌خلیفه پیش‌بینی می‌شود

 

 آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه در جریان فتنه نباید سکوت اختیار کرد، اظهار داشت: در هر زمانی که فتنه مفروض است نباید سکوت کرد چراکه سبب تقویت فتنه شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه فتنه یک حادثه تلخ در جامعه ایجاد می‌کند، تصریح کرد: فتنه وقتی در جامعه ایجاد می‌شود بر حقیقت غبار می‌کشد و در این بحران، حقیقت به سبب عملکرد فتنه‌گران کاملا مشخص نیست.
وی با بیان اینکه حقیقت سخنان و عمل فتنه‌گران در زمان بروز فتنه باید کشف شود، گفت: در زمان بروز فتنه باید راهنمایی‌های لازم برای کشف حقیقت ارائه شود و سکوت و بی اعتنایی بر تاریکی فتنه می‌افزاید.
‌صفایی‌بوشهری با بیان اینکه در فتنه تکلیف همگان روشن است تاکید کرد: نباید اینگونه باشد که عملکرد فتنه‌گران تقویت شود بلکه همگان باید در این جریان در روشن کردن حقیقت بکوشند.
خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه اجرای عدالت اقتصادی نباید با ارزش‌ها و عدالت اسلامی منافات داشته باشد، تصریح کرد: عدالت اقتصادی باید به گونه‌ای باشد که با ارزش‌ها منافات نداشته باشد.
وی با تاکید بر برخورد با مسئولانی که حقوق گزاف دریافت می‌کنند، گفت: دریافت حقوق‌های گزاف مخالف با عدالت است و دولت باید با برخی از مسئولان که این حقوق‌ها را دریافت می‌کنند برخورد قاطع کند.
صفایی‌بوشهری دانشگاه را مرکز مهم توسعه و پیشرفت دانست و تاکید کرد: دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی باید علمی، دانش بنیان، اسلامی، جهادی و اسلامی عمل کنند چراکه دانشجویان افسران مقابله با جنگ نرم هستند.
وی با تاکید بر خدمات رسانی مسئولان  به مردم در تمامی عرصه‌ها افزود: مسئولان نباید از مقام خود سو استفاده کنند و آنرا طعمه و لقمه چرب و نرم بدانند بلکه باید از این فرصت برای خدمات رسانی به مردم بهره ببرند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مسئولیت به سختی بدست می‌آید و به راحتی می‌رود گفت: اگر مسئولان از این فرصت سو استفاده در راستای تقویت منافع خود کنند بر اساس آیات قرآن کریم ضرر و خسران دیده‌اند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، شهدای 7 تیر و قوه قضائیه گفت: دستگاه قضا در کشور و استان بوشهر در راستای احقاق حقوق مردم تلاش می‌کند که جای قدردانی و سپاس دارد.
صفایی بوشهری با تاکید بر حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: جمعه آینده به عنوان آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان یکی از یادگارهای امام راحل است که در این راهپیمایی جهانی باید همگان شرکت فعال داشته باشند چراکه حضور در این عرصه مهم یک پیام بزرگ به جهان استکبار و رژیم صهیونیستی دارد.
امام جمعه بوشهر تاکید کرد: شرکت در این راهپیمایی ضمن حمایت همه جانبه از مظلومان و ستم‌دیدگان جنایات استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی محکوم می‌شود.
وی در ادامه با محکوم‌کردن جنایات آل خلیفه و سلب تابعیت از آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین افزود: رژیم سرکوبگر آل خلیفه جنایاتی همچون خراب کردن مسجد، شکنجه و سلب تابعیت انجام داده و به‌جز چند کشور اسلامی، مابقی کشورها سکوت کرده و آل‌سعود خائن نیز از جنایات آل خلیفه حمایت می‌کند.
صفایی بوشهری تاکید کرد: عواقبی سخت برای رژیم سفاک حاکم بر بحرین پیش‌بینی می‌شود؛ به آل‌خلیفه جنایتکار اخطار می‌دهیم اگر این اعمال ادامه دهد و از این جنایات دست نکشد مسلمانان منطقه علیه آنان اقدام می‌کنند.
وی با انتقاد از سکوت سازمان‌های حقوق بشری در قبال این جنایات گفت: در حالی که آل‌خلیفه دست به جنایات و سلب تابعیت از یک انسان بزرگ که مورد قبول همه مردم است، می‌کند ولی سازمان‌های حقوق بشر در قبال این جنایات سکوت اختیار می‌کنند.