جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

عملیات کربلای ۳ در دهکده گردشگری بوشهر بازسازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات کربلای ۳ در دهکده گردشگری بوشهر بازسازی می‌شود

دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان بوشهر گفت: با توجه به نقش مهم و موثر رزمندگان استان بوشهر در عملیات کربلای ۳ این عملیات به مدت ۴ شب در هفته دفاع مقدس بازسازی و به نمایش در می‌آید.

عملیات کربلای ۳ در دهکده گردشگری بوشهر بازسازی می‌شود

 

 علیرضا غریبی در جمع خبرنگاران در بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر تبیین حماسه فرهنگ حماسه و ایثار  رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و اظهار داشت: رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی چنان حماسه‌ای آفریدند که باید همه ساله برای جوانان‌ عملیات دوران دفاع مقدس بازگو و تبیین شود.
وی با اشاره به برنامه‌های تدوین شده در هفته دفاع مقدس در استان بوشهر افزود: در این هفته برنامه‌های گوناگون و متنوعی در قالب 700 برنامه تدوین که در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود.
دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان بوشهر با اشاره به اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان بوشهر در 10 کمیته تخصصی تدوین شده گفت: این برنامه‌های از 31 شهریور با برگزاری  رژه نیروهای مسلح در بوشهر آغاز می‌شود.
غریبی شعار امسال هفته دفاع مقدس را « ما آماده‌ایم» دانست و تصریح کرد: در این هفته برنامه‌های گوناگون فرهنگی، اجتماعی و آموزشی برگزار می‌شود که در این راستا نمایشگاه هفته دفاع مقدس روز 31 شهریور در دهکده گردشگری شهر بوشهر افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به بازسازی عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس افزود: در هفته دفاع مقدس عملیات و حماسه آفرینی رزمندگان در کربلای 3 بازسازی در دهکده گردشگری بوشهر به مدت 4 شب نمایش داده می‌شود.
دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان بوشهر تجلیل از سربازان، غبارروبی گلزار شهدا ، پیاده‌روی خانوادگی ، همایش رزمندگان و پیشکسوتان عملیات ثامن الائمه و همایش زنان ایثارگر و بسیجی از دیگر برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس در استان بوشهر دانست.