جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

عملیات ساخت ۲ راکتور اتمی در بوشهر آغاز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات ساخت ۲ راکتور اتمی در بوشهر آغاز می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: عملیات ساخت ۲ راکتور اتمی با حضور معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در بوشهر آغاز می‌شود.

عملیات ساخت ۲ راکتور اتمی در بوشهر آغاز می‌شود

 

سعید زرین‌فر در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور وزیر اطلاعات با قدردانی از سفر وزیر اطلاعات به استان بوشهر از امنیت این استان خبرداد و اظهار داشت:  ایران امن‌ترین نقطه در منطقه است که  نیروهای وزارت اطلاعات و مجاهدت‌های سربازان گمنام در ایجاد این نعمت سهم بزرگی دارد.
وی با بیان اینکه یادواره شهید رئیسعلی دلواری با حضور وزیر اطلاعات برگزار می‌شود افزود: این یادواره بعدازظهر امروز در دلوار زادگاه سردار بزرگ جنوب مبارزه با استعمار برگزار می‌شود.
معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه امنیت موجود در کشور با رشادت‌های شهدای والامقام ایجاد شده تصریح کرد: شهید رئیسعلی دلواری با حماسه آفرینی  و شکست سنگین به متجاوزان و استعمارگران چنان درسی به آنان داد که فرهنگ استعمار و استکبار ستیزی در جوانان این مرز و بوم رخنه کرده است.
زرین‌فر با اشاره به آغاز ساخت 2 راکتور اتمی در بوشهر تصریح کرد: در سفر معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به بوشهر عملیات ساخت  2 راکتور اتمی  آغاز می‌شود.
وی افزود: پروژه‌های درمانی و بهداشتی استان بوشهر نیز  در سفر وزیر بهداشت و درمان به این استان افتتاح می‌شود.