جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

عضو شورای بوشهر: استفاده از جوانان بومی در پست های مدیریتی این استان ضروری است - نمایش محتوای خبر

 

 

عضو شورای بوشهر: استفاده از جوانان بومی در پست های مدیریتی این استان ضروری است

عضو شورای بوشهر: استفاده از جوانان بومی در پست های مدیریتی این استان ضروری است

عضو شورای بوشهر: استفاده از جوانان بومی در پست های مدیریتی این استان ضروری است

روح الله نصرتی روز چهارشنبه در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی شورای شهر بوشهر با تبریک انتخاب استاندار جدید بوشهر افزود: برخی از جایگاه های مدیریتی این استان به ناحق توسط عده ای کم توان تصاحب شده که در این ارتباط نیاز است نسبت به جایگزینی جوانان بومی و توانمند در این سمت ها توجه ویژه ای شود.
وی بیان کرد: در سال های گذشته از توان مدیریتی جوانان استان بوشهر استفاده مطلوبی صورت نگرفته در این ارتباط نیاز است این ظرفیت مورد توجه ویژه قرار گیرد.
نصرتی اظهار داشت: در چند سال اخیر در مواردی چون مشاور نیز از ظرفیت جوانان بومی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری است، استفاده مناسبی صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: جوان گرایی در حوزه مدیریتی استان بوشهر یکی از ضرورت هایی است که می تواند انرژی و پویایی قابل توجهی را در ابعاد گوناگون ایجاد کند.
نصرتی یادآور شد: در یک دهه اخیر بسیاری از پیشرفت ها و توفیقات در سایه نقش آفرینی عناصر جوان این مرز و بوم حاصل شد و همین امر می طلبد از ظرفیت جوانان استفاده کارا و موثرتری صورت گیرد.
وی بیان کرد: جوانان در توسعه، پیشرفت و بالندگی این استان می تواند در نقش موتور محرکی قوی ظاهر و استان را به وضعیت ایده آل مورد انتظار مردم نزدیک تر کنند.
دیگر عضو شورای شهر بوشهر گفت: پایگاه دریایی ارتش در بوشهر در 2 مرحله بخشی هایی از زمین های این پایگاه را به مساحت 6 و 8 هکتار در اختیار توسعه شهری قرار داده است که با توجه به اینکه کاربری آنها مسکونی است مطالعات لازم برای اجرای طرح های مسکونی در این اراضی پیش بینی شود.
پویا دولابی ادامه داد: با توجه به اینکه این زمین ها زیر 10 هکتار است از دریافت مجوز شورای عالی شهرسازی معاف است.