جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

عاملان تیراندازی درشهر برازجان دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

عاملان تیراندازی درشهر برازجان دستگیر شدند

عاملان تیراندازی درشهر برازجان دستگیر شدند

عاملان تیراندازی درشهر برازجان دستگیر شدند

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عاملان تیراندازی در شهر برازجان که با شلیک گلوله شهروندی را زخمی و فرار کرده بودند، هنگام خروج از این استان شناسایی و دستگیر شدند.
سردار حیدر عباس زاده در جمع خبرنگاران افزود: چند روز پیش فردی در شهر برازجان با شلیک گلوله بوسیله دونفر ناشناس مجروح شد که به دنبال آن با حضور کارشناسان پلیس امنیت عمومی عاملان تیراندازی شناسایی و تلاش برای پیدا کردن آنها آغاز شد.
وی یادآورشد: سه روز پس از حادثه تیراندازی هنگامی که متهمان قصد خارج شدن از محدوده استان بوشهر با همکاری سه دوست خود را داشتند در یکی از خروجی های استان شناسایی و دستگیر شدند.
عباس زاده بیان کرد: متهمان دستگیر شده ضمن اعتراف به بزه انتسابی علت آن را درگیری قبلی با مضروب عنوان کردند و سلاح بکار رفته در تیراندازی نیز از آنان کشف شد.
وی با تاکید بر جدی بودن پلیس در شناسایی، دستگیری و برخورد با عاملان تیراندازی در استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون همه عاملان تیراندازی در این استان شناسایی و دستگیر شده اند.
عباس زاده با بیان اینکه در سال 94 هم بیش از 98 درصد عاملان تیراندازی ها در استان بوشهر دستگیر شده اند افزود: پلیس مصمم است در هر نقطه ای از این استان که به سمت افراد، خودروها، اماکن، منازل و حریم خصوصی افراد تیراندازی شود حتی اگر خسارتی هم نداشته باشد عاملان آن شناسایی، دستگیر و به مرجع قضایی معرفی کند.