جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

ظهور زمینه ساز امنیت و توحید است - نمایش محتوای خبر

 

 

ظهور زمینه ساز امنیت و توحید است

ظهور زمینه ساز امنیت و توحید است

ظهور زمینه ساز امنیت و توحید است

 

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: با ظهور امام عصر(عج) امنیت و خداپرستی درسراسر جهان حکم فرما و هیچگونه ناامنی و شرک وجود نخواهد داشت.
 آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری  به مناسبت نیمه شعبان در جمع کارکنان پایگاه دوم نیروی دریایی ارتش افزود: در آن زمان توحید و خداپرستی گسترده و خبری از شرک و دوگانه ‌پرستی نخواهد بود و تنها کسی که مورد پرستش قرار می گیرد، ذات باریتعالی است.
وی درباره وظیفه منتظران ظهور حضرت مهدی(عج) اظهارکرد: ما منتظران باید خود را از نظر فکری، اخلاقی و ویژگیهایی که برای آن‌ زمان لازم است آماده کنیم تا آن روز بتوانیم آنها را در راه خدا بکار گیریم.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: انتظار سازنده، آشنایی با معارف دین، پرهیز از ظلم، ایستادگی در برابر ستم، اتحاد، صبوری و تحمل مشکلات از جمله وظایفی است که یک منتظر باید داشته باشد.
جانشین فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش دراین آئین گفت: کارکنان ارتش جمهوری اسلامی با درک شرایط، دارای آمادگی رزمی و تجهیزاتی، بصیرت معنوی و اعتقادی در راه آرمانهای اسلام ناب محمدی و انقلاب اسلامی هستند.
امیر دریادار دوم بابک امینی افزود: نیروی دریایی ارتش با شعار 'راه ما راه حسین است' خود را آماده هرگونه ماموریتی کرده و ارتشیان در این راه جان خود را فدا می کنند.
دراین آیین از چند نفر با نام 'مهدی' به قید قرعه هدایایی اهدا شد.