جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

ظرفیت آب‌شیرین‌کن‌های استان بوشهر افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

ظرفیت آب‌شیرین‌کن‌های استان بوشهر افزایش می‌یابد

ظرفیت آب‌شیرین‌کن‌های استان بوشهر افزایش می‌یابد

ظرفیت آب‌شیرین‌کن‌های استان بوشهر افزایش می‌یابد

 

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: برای جبران کمبود آب آشامیدنی، ظرفیت تولید آب از تاسیسات آب شیرین‌کن‌های بوشهر و کنگان از ۲۰ هزار متر مکعب در شبانه‌روز به ۲ برابر افزایش می‌یابد.

سید محمدحسن باستی در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه طرح‌های عمرانی با مشارکت بخش خصوصی تکمیل می‌شود اظهار داشت: طرح‌های عمرانی استان بوشهر که صرفه اقتصادی دارند برای تسریع در تکمیل آنها به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی واگذار می‌شود.

وی از راه‌اندازی کشتی مسافری خارگ به بوشهر و گناوه خبرداد و افزود: با تامین  50 میلیارد ریال از محل تسهیلات سازمان بنادر و دریانوردی کشتی مسافری در مسیر خارگ به بوشهر و گناوه با مشارکت بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شود.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به واگذاری بخش‌های خدماتی اراضی دهکده گردشگری بوشهر به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی بیان کرد: در این راستا برای ساخت هتل شناور دریایی و راه‌اندازی مراکز خدماتی و بازارچه‌های سنتی با موافقت سازمان ملی زمین و مسکن بخش خصوصی مشارکت می‌کند.

باستی از ساخت هتل 5 ستاره همجوار دهکده گردشگری بوشهر خبرداد و گفت: با شرایط فراهم شده با همکاری شرکت نمایشگاه استان بوشهر عملیات اجرایی هتل 5 ستاره در بوشهر آغاز می‌شود.

وی از افزایش ظرفیت آب‌شیرین‌کن‌های استان بوشهر و بیان کرد: برای جبران کمبود آب آشامیدنی، ظرفیت تولید آب از تاسیسات آب شیرین‌کن‌های بوشهر و کنگان از 20 هزار متر مکعب در شبانه‌روز به 2 برابر افزایش می‌یابد.