حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷

ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بوشهر معرفی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بوشهر معرفی شود

ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بوشهر معرفی شود

ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بوشهر معرفی شود

ابوذر دهدار صبح امروز در نشست اعضای شورا با مسئولان صدا و سیمای بوشهرضمن قدردانی از تعامل و همکاری مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای مرکز بوشهر در انعکاس برنامه‌های هفته نکوداشت بوشهر اظهار داشت: شورای پنجم از صدا و سیمای استان توقع دارد با توجه به جایگاه  ویژه بندر بوشهر در پیشبرد برنامه‌های شهری، شورا و شهرداری را بیش از گذشته یاری کند .

رئیس شورای بوشهر، تنویر افکارعمومی نسبت به قوانین شورا و  شهرداری‌ها و بالابردن سطح آگاهی مردم توسط رسانه ملی را سبب خدمت رسانی بهتر و تاثیرگذار‌تر  دانست و تصریح کرد: توسعه متوازن شهر بوشهر خواست شهروندان و صاحب‌نظران  است و باید شهر را به گونه‌ای توسعه یابد که همه مردم در هر سن و سال و با توانمندی‌های متفاوت در آن احساس آرامش کنند .

وی با بیان اینکه  مجموعه رسانه‌ای نقش مهمی در گسترش فرهنگ شهروندی دارد گفت: رسانه صدا و سیما می‌تواند به عنوان اهرم اجرایی، مدیریت شهری را در گسترش فرهنگ شهری و شهروندی و حمایت شهروندان از مدیریت شهری و حفظ اموال عمومی، کمک کند.

رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر نقش مهم صدا و سیما در ترغیب سرمایه‌گذاران گفت: شهر بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش گردشگری است که باید این قابلیت‌ها با همکاری رسانه صدا و سیما به جامعه هدف معرفی شود.

دهدار  تاکید کرد: از صدا و سیما انتظار می‌رود توجه به ظرفیت‌های بندر بوشهر برای جذب سرمایه‌گذار اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با تاکید بر توجه به ظرفیت‌های بوشهر بیان کرد: تلاش برای رفع مشکلات اجتماعی و افزایش سطح امنیت اجتماعی شهر، تأکید بر حوزه گردشگری  بوشهر باید در اولویت برنامه‌های صدا و سیمای مرکز استان  باشد.