جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

طول راه‌های شریانی استان بوشهر ۷.۲۸ درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

طول راه‌های شریانی استان بوشهر ۷.۲۸ درصد افزایش یافت

مدیرکل راه و شهرسازی ‌بوشهر گفت: در سه سال گذشته با اجرای طرح‌های راه‌سازی شامل راه‌های اصلی و بزرگراهی طول محورهای شریانی استان ‌۷.۲۸ درصد افزایش یافته است.

طول راه‌های شریانی استان بوشهر ۷.۲۸ درصد افزایش یافت

 

فرزاد رستمی در آیین افتتاح قطعه نخست بهسازی محور اهرم تنگستان به فراشبند فارس با بیان اینکه استان بوشهر از راه‌های ایمنی مطلوبی برخوردار است، اظهار داشت: اکنون در تمامی محورهای استان بوشهر یا بزرگراه وجود دارد و یا اینکه طرح‌های بزرگراهی در حال اجراست.
وی با بیان اینکه محور بزرگراهی دیلم به گناوه امسال تکمیل می‌شود افزود: این محور پرتردد یکی از محورهای پرمخاطره است که با تکمیل طرح بزرگراهی در این مسیر یکی از مطالبات مهم مردم شهرهای شمالی استان بوشهر در کاهش تلفات جاده‌ای محقق می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه در هفته دولت به ارزش 520 میلیارد ریال طرح‌های راهسازی در استان بوشهر افتتاح شده است افزود: در این هفته از 35 کیلومتر بزرگراه در محورهای مختلف استان افتتاح شد که برای اجرای این طرح‌ها 440 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.
رستمی از افتتاح راه‌های روستایی در استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: در هفته دولت  66 کیلومتر راه روستایی در استان بوشهر زیر بار ترافیک رفت که برای اجرای این طرح‌های راهسازی حدود 8 میلیارد تومان اعتبار  تخصیص یافته است.
وی با اشاره به افزایش طول راه‌های شریانی استان بوشهر گفت: در سه سال گذشته با اجرای طرح‌های راهسازی  شامل راه‌های اصلی و بزرگراهی طول محورهای شریانی استان بوشهر 7.28 درصد افزایش یافته است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به افتتاح محور اهرم در تنگستان به فراشبند فارس بیان کرد: این قطعه شش کیلومتر است و 12 میلیارد تومان در اجرای این طرح سرمایه‌گذاری شده است.
رستمی با بیان اینکه 65 کیلومتر محور اهرم به فراشبند در استان بوشهر قرار دارد خاطر نشان کرد:  از 112 کیلومتر مسیر اهرم به فراشبند فارس 65 کیلومتر آن  در استان بوشهر قرار دارد.