سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

طلبکار ایرانجوان شکایت کرد،ایرانجوان شاید تنها زمین باشگاه را واگذار کند - نمایش محتوای خبر

 

 

طلبکار ایرانجوان شکایت کرد،ایرانجوان شاید تنها زمین باشگاه را واگذار کند

زمین ایرانجوان 12 مردادماه هدف مزایده ساهمداران و وزیری

طلبکار ایرانجوان شکایت کرد،ایرانجوان شاید تنها زمین باشگاه را واگذار کند

باشگاه ایرانجوان بوشهر که این روزها در تدارک حضور در لیگ یک فصل آتی به سر می برد با مشکل تازه ای روبرو شده که می تواند در نوع خود عجیب و دردسر ساز باشد!

 گویا یکی از طلبکاران این باشگاه که سالهاست به دنبال دریافت طلب خود می باشد ،رای قانونی طلب خود را از دادگاه گرفته و مزایده زمین ایرانجوان واقع در خیابان ساحلی روز دوازدهم مرداد ماه انجام می شود.

علی وزیری یکی از سهامداران این باشگاه با انتشار این متن به اطلاع سهامداران این باشگاه رسانده که ملک ارزشمند ایرانجوان در خطر فروش قرار دارد.وی از انها خواسته هر چه زودتر با پرداخت مبلغ مورد طلب خواهان پرونده از حراج املاک باشگاه قدیمی شهر بوشهر جلوگیری شود.

 

 

بسمه تعالي
سهامداران محترم موسسه فرهنگي ورزشي ايرانجوان بندر بوشهر
با اهداء سلام و تحيات الهي
همانطور كه مستحضر هستيد در تاريخ ٩٥/٥/١٢ ملك متعلق به موسسه ايرانجوان واقع در خيابان ساحلي بر اساس شكايت آقاي .....به منظور استيفاي حقوق خويش به مزايده گذاشته خواهد شد!
احتراماً اينجانب علي وزيري از كليه سهامداران موسسه فرهنگي ورزشي ايرانجوان خواهشمندم كه  فارغ از هر گونه اختلاف و كدورت ، و با توجه بر اهميت اين ملك نزد هواداران و تمام اركان باشگاه، مبلغ مورد طلب خواهان پرونده، آقاي ..... را تسويه نموده تا از حراج ملكي كه هويت باشگاه ايرانجوان ميباشد جلوگيري گردد.

لذا اينجانب پيشنهاد مينمايم بر اساس نسبت مقدار سهام  هر نفر از سهامداران، مقدار طلب شاكي،في ما بين سهامداران تقسيم شده و آنرا
تامين نماييم و با جلب رضايت ايشان،از حراج ملك تاريخي باشگاه ايرانجوان كه در حال حاضر مسىوليت حفظ آن بر عهده سهامداران ميباشد جلوگيري شود!
بديهيست در صورت اِعمالكاري و بروز اين فاجعه عظمي، مسىوليت آن بر دوش ما سهامداران خواهد بود زيرا از ديد مردم  ما بوديم كه  نتوانستيم از امانتشان بدرستي نگهداري نماييم!


 با سپاس و احترام
علي وزيري سهامدار موسسه فرهنگي ورزشي ايرانجوان بندر بوشهر