سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

طرفداران نامزدها به جای تخریب توانمندی کاندیدای مورد نظر را معرفی کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

طرفداران نامزدها به جای تخریب توانمندی کاندیدای مورد نظر را معرفی کنند

طرفداران نامزدها به جای تخریب توانمندی کاندیدای مورد نظر را معرفی کنند

سید اسماعیل موسوی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: فرصت تبلیغات زمان مناسبی برای بیان ظرفیتها و توانمندیهای افراد است تا مردم ضمن شناخت نامزدها بتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر تصریح کرد: طرفداران نامزدها از تخریب و توهین نسبت به کاندیدای طرف مقابل پرهیز کنند.
موسوی گفت: رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدها و طرفداران آنها در این شرایط حساس ضروری است.
وی در خصوص فعالیت تبلیغاتی ستادهای انتخاباتی در استان بوشهر گفت: براساس قانون پس از انتشار اسامی داوطلبان نامزدها به صورت رسمی از جانب وزارت کشور، فعالیت تبلیغاتی نامزدها آغاز می شود.
موسوی بیان کرد: دراین دوره اسامی نامزدها در31 فروردین معرفی و از همان زمان تبلیغات نامزدها آغاز و تا 27 اردیبهشت ادامه دارد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: در این مدت داوطلبان می توانند ستاد تبلیغاتی در مراکز استانها و شهرستان دایر کنند و با معرفی مسئول ستاد به فرمانداریها به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کنند.
وی تصریح کرد: فعالیت تبلیغی برخی از نامزدها شروع شده و انتظار می رود باتوجه به فرصت باقی مانده تا روز پایان تبلیغات انتخابات این فعالیتها ادامه داشته باشد.
موسوی یادآور شد: قانونگذار مشخص کرده مسئولان ستادهای تبلیغاتی هر نامزد در شهرستانها به فرمانداریها معرفی شوند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: نامزدهای انتخابات می توانند علاوه بر ستاد اصلی ستادهای فرعی دیگری شامل خواهران و برادران با مسئولیت ستاد تبلیغاتی اصلی تشکیل دهند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا همزمان 29اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.