سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

طرح کیف پول الکترونیک در گمرک بوشهر اجرایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح کیف پول الکترونیک در گمرک بوشهر اجرایی شد

مدیرکل گمرک بوشهر گفت: در راستای خدمات مطلوب به بازرگانان و فعالان اقتصادی طرح کیف پول الکترونیک در گمرک بوشهر اجرایی شده است.

طرح کیف پول الکترونیک در گمرک بوشهر اجرایی شد

 

 بهنام نوروزی در جمع فعالان اقتصادی استان بوشهر از اجرایی شدن طرح کیف پول الکترونیک در بوشهر خبرداد و اظهار داشت: کیف پول الکترونیک خدمت جدیدی در گمرک بوشهر برای سرعت بخشیدن به عملیات‌ها و تسهیل در خروج کالا و خدمات است.
 وی با اشاره به راه‌اندازی پنجره واحد تجاری فرامرزی در گمرک بوشهر تصریح کرد:  طرح کیف پول الکترونیکی به دنبال راه‌اندازی پنجره واحد تجارت فرامرزی و سامانه جامع امور گمرکی انجام می‌شود.
نوروزی با اشاره به ویژگی‌های کیف پول الکترونیکی در گمرک بوشهر افزود:  پرداخت پول از سوی صاحبان کالا برای توزیع ، انبارداری ، تخلیه و بار گیری کالا به صورت هوشمند از کیف پول الکترونیک آنها برداشت می‌شود.
مدیرکل گمرک بوشهر مهمترین مزایای کیف پول الکترونیکی را عدم حضور صاحب کالا به صورت مداوم ، ایجاد کنترل‌های دقیق و جلوگیری از تخلفات عنوان کرد.
وی از اجرای طرح پول کیف الکترونیکی در گمرکات استان بوشهر خبرداد و  تاکید کرد:در بیشتر گمرک‌های استان بوشهر که خروج کالا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود کیف پول الکترونیکی اجرا شده است.