جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

طرح راه‌سازی کمربندی کنگان تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح راه‌سازی کمربندی کنگان تکمیل می‌شود

طرح راه‌سازی کمربندی کنگان تکمیل می‌شود

طرح راه‌سازی کمربندی کنگان تکمیل می‌شود

فرماندار شهرستان کنگان گفت: طرح راه‌سازی کمربندی کنگان به‌طول ۳۱ کیلومتر که نقش مهمی در افزایش ایمنی تردد در این محور دارد با تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال امسال تکمیل می‌شود.

 عبدالنبی یوسفی با بیان اینکه اجرای طرح آب شیرین کنگان نقش مهمی در تامین آب آشامیدنی این شهرستان دارد اظهار داشت : با اجرای طرح توسعه این آب شیرین‌کن ظرفیت آن از 10 هزار متر مکعب در شبانه‌روز به 2 برابر افزایش می‌یابد.
وی تاکید کرد: با وصل شدن خط انتقال آب از آب شیرین‌کن به مخزن ذخیره بخش اعظمی از کمبود آب در کنگان مدیریت شده است.
فرماندار کنگان با بیان اینکه طرح‌های زیست محیطی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد خاطر نشان کرد: توسعه صنعتی باید توام با حفظ محیط زیست باشد که در این راستا طرح پایش آلایندگی در منطقه صنعتی پارس جنوبی در کنگان بامشارکت وزارت نفت اجرایی شده است.
یوسفی، کاهش نرخ تورم و تلاش برای تک رقمی کردن آن از موفقیت‌های دولت یازدهم دانست و افزود: دولت بر سر منافع و مصالح ملی با هیچ کسی تعارفی ندارد و هرگز از مواضع رهبر معظم انقلاب و اصول انقلاب عدول نمی‌کند.
وی با اشاره به تکمیل کمربندی کنگان تصریح کرد: طرح راه‌سازی کمربندی کنگان به‌طول 31 کیلومتر که نقش مهمی در افزایش ایمنی تردد در این محور دارد با تخصیص 100 میلیارد ریال امسال تکمیل می‌شود.
فرماندار کنگان بیان کرد: از 690 میلیارد ریال تعهد وزارت نفت ، 100 میلیارد ریال به حساب راه و شهرسازی استان بوشهر برای ادامه پروژه کمربندی کنگان واریز شده است.
یوسفی با بیان اینکه با تکمیل و افتتاح کمربندی کنگان بخشی از مشکلات ترافیکی این شهر برطرف می‌شود، افزود: در خصوص ترافیک سنگین بلوار امام کنگان، شهرداری و شورای اسلامی کنگان طرح دوربرگردان را تدوین و اجرایی کنند تا بار ترافیکی شهر کمتر شود.