سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

طرح‌های کارآفرینی بازار محور برای بانوان بوشهر تدوین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های کارآفرینی بازار محور برای بانوان بوشهر تدوین شد

طرح‌های کارآفرینی بازار محور برای بانوان بوشهر تدوین شد

طرح‌های کارآفرینی بازار محور برای بانوان بوشهر تدوین شد

 

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر گفت: آموزش‌های بازارمحور یکی از سیاست‌های این مرکز است که بر این اساس طرح‌های کارآفرینی مرکز مهارتی خواهران بوشهر در قالب بازار محور تدوین شده است.

 فریبا خنسیر در نشست با مربیان آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران استان بوشهر با بیان اینکه توجه به کارآفرینی از برنامه‌های مهم این مرکز است اظهار داشت: آموزش‌های بازارمحور، جوانان را کارآفرین می‌کند.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بوشهر تاکید کرد:  فنی و حرفه‌ای به‌دنبال ارائه آموزش‌های بازارمحور برای ایجاد اشتغال پایدار است.

وی با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در حال حرکت به سمت کارآفرینی هستند گفت: ارائه الگوی جدید آموزشی در قالب بازار محور توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور سبب کارآفرینی فراگیران مهارتی شده و زمینه اشتغال و ورود به بازار کار را برای جوانان فراهم می‌کند.

خنسیر تصریح‌کرد: مهارت‌آموزی به‌عنوان رمز موفقیت و تضمین انگیزه جوانان در قالب آموزش‌های بازارمحور باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خواستار بهره‌مندی از تمام توان آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بوشهر در بخش‌های مختلف برای توسعه آموزش‌های بازارمحور در این استان شد.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بوشهر تصریح  کرد: مربیان در این هرم قرار دارند و ضرورت دارد در حوزه‌های پروژه محوری تولیدات، بازارمحور و المپیاد مهارت بیش از پیش فعالیت کنند.

خنسیر با اشاره به اینکه آموزش‌های بازارمحور یکی از سیاست‌های این مرکز است بیان کرد:  بر این اساس طرح‌های کارآفرینی مرکز مهارتی خواهران بوشهر در قالب بازار محور تدوین شده است.