سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

طرح‌های مهم ‌وزارت راه و شهرسازی برای توسعه زیرساخت‌های بنادر‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های مهم ‌وزارت راه و شهرسازی برای توسعه زیرساخت‌های بنادر‌

طرح‌های مهم ‌وزارت راه و شهرسازی برای توسعه زیرساخت‌های بنادر‌

 

 وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه زیرساخت‌های بنادر از برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی است که در این راستا طرح‌های مهمی تنظیم و در حال اجراست.
عباس آخوندی صبح امروز وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال استاندار، نمایندگان مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استان قرار گرفت.
وی در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این سفر از روند اجرایی طرح‌های بزرگراهی، راهسازی و بندری بازدید می‌شود، اظهار داشت: در سفر به بندر بوشهر دانشکده هنر و معماری در بافت تاریخی شهر بوشهر افتتاح می‌شود که این دانشکده شاهکار معماری بافت تاریخی بوشهر است.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازدید از روند اجرای طرح‌های اسکله‌سازی در بندر بوشهر بیان کرد: طرح‌های اسکله‌سازی در جزیره نگین با مشارکت بخش خصوصی در حال اجراست که با تکمیل فاز نخست این اسکله‌ها بزرگ‌ترین بندر کانتینری به بهره‌برداری می‌رسد و از ظرفیت تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر بوشهر افزایش می‌یابد.
آخوندی تأکید کرد: توسعه زیرساخت‌های بنادر از برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی است که در این راستا طرح‌های مهمی تنظیم و در حال اجراست.
وی بیان کرد: توسعه بزرگراه در استان بوشهر یکی از برنامه‌های مهم وزارت راه و شهرسازی است که بر این اساس چندین طرح بزرگراهی در محورهای مختلف استان بوشهر روند اجرایی مطلوبی دارد.