جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجراء شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجراء شد

طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجراء شد

طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجراء شد

ذوالفقار عباسی‌فر صبح امروز در نشست بررسی خدمات به مناطق محروم و روستایی استان بوشهر با اشاره به اینکه خدمات رسانی به محرومان از روی عشق و ایمان انجام می‌شود اظهار داشت: امروزه نظام و انقلاب اسلامی ایران، نیازمند کار ایمانی و اعتقادی دارد که باید به صورت اجرایی و عملیاتی در بیرون نمود پیدا کند چراکه در هر زمینه‌ای که اینگونه عمل شده با موفقیت همراه بوده است.

وی، به خدمات سپاه در زمینه بهداشت و درمان و راه‌اندازی بیمارستان‌های صحرایی و اعزام پزشکان در نقاط محروم استان بوشهر اشاره کرد و افزود: سپاه پاسداران نقش مهمی در ارائه خدمات به محرومان و روستائیان دارد که در این عرصه برنامه‌های لازم برای روستاها و نقاط محروم استان بوشهر تدوین شده و در حال اجراء است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با بیان اینکه در حوزه‌های علمی و فرهنگی و آموزشی و محرومیت‌زدایی شاهد تلاش ویژه سپاه هستیم گفت: رفع محرومیت و ارائه خدمات به محرومان و روستائیان از رسالت‌های بسیج سازندگی است که در این راستا طرح‌های مختلف محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجراء شده است.

عباسی‌فر با تاکید بر همکاری برای تحقق مطالبات روستائیان و محرومان خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران بر اساس شناسایی وضعیت نقاط مختلف محروم استان بوشهر و بر اساس مطالبات مردم طرح‌هایی اجراء کرده و در این راستا آمادگی لازم برای همکاری دارد.

مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهر نیز با تاکید بر توجه به ظرفیت‌های روستایی برای تحقق برنامه تدوین شده گفت: روستاهای استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اشتغال‌زایی، فرهنگی و اجتماعی هستند که باید از این قابلیت‌ها در راستای حل مشکلات روستاها استفاده کرد.

بهرام نکیسا با اشاره به تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال خاطر نشان کرد: مناطق روستایی استان بوشهر با داشتن ظرفیت مطلوب و مناسب فرصت مهمی برای تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال فراهم کرده است.