جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

طرح‌های شورای پنجم برای توسعه شهر بوشهر تدوین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های شورای پنجم برای توسعه شهر بوشهر تدوین شد

طرح‌های شورای پنجم برای توسعه شهر بوشهر تدوین شد

طرح‌های شورای پنجم برای توسعه شهر بوشهر تدوین شد

ابوذر دهدار در نشست بررسی برنامه‌های عمران شهر بوشهر اظهار داشت: خدمات قابل توجهی در توسعه شهر بوشهر ارائه شده که این مهم امسال با شدت بیشتری ادامه می‌یابد.

وی با تبریک انتخاب میگلی‌نژاد به عنوان شهردار بوشهر بیان کرد: با انتخاب مجدد میگلی‌نژاد به سمت شهردار بندر بوشهر ان‌شالله در این چهار سال با همراهی و مشارکت شهروندان، نهادهای مدنی، ارگانها و ادارات با مدیریت شهری شاهد شهری آبادتر و توسعه یافته‌تر باشیم .

رئیس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه شورای پنجم  برای توسعه شهر بوشهر برنامه‌های خوبی تدوین کرده است گفت: تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی و کیفیت افزایی آنها و افزایش خدمات عمومی شهری از مهم‌ترین پروژه‌های شهر بوشهر است.

دهدار تاکید کرد: شهروندمداری و توسعه متوازن محلات  از جنوبی‌ترین تا شمالی‌ترین نقطه شهر از محوری‌ترین سیاست شورای پنجم و شهرداری بوشهر است .

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی و کیفیت افزایی آنها تصریح کرد:  نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، باز زنده سازی پارک‌های محله‌ای به عنوان حلقه ارتباطی مردم و مدیریت شهری و استفاده از المان‌های مشاهیر محلات ، توسعه فضای سبز و پارک‌های محله‌ای  و ساحلی در اولویت مدیریت شهری بوشهر قرار دارد.

رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره بر بهره‌گیری از نظرات متخصصان، نهادهای مدنی و سمن‌ها تاکید کرد: استفاده از بانوان توانمند در پیکره مدیریت شهری، توجه به وضعیت مبلمان شهری  و سیما و منظر شهری، توجه به محیط زیست شهری و بافت فرهنگی تاریخی شهر بوشهر از مهمترین برنامه‌های شورای پنجم  است.