جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

طرح‌های بصیرت‌افزایی در بین بسیجیان بوشهری افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های بصیرت‌افزایی در بین بسیجیان بوشهری افزایش می‌یابد

مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سپاه بوشهر گفت: در راستای افزایش آگاهی و دشمن شناسی طرح‌های بصیریتی در بین نوجوانان و جوانان بسیجی استان بوشهر افزایش می‌یابد.

طرح‌های بصیرت‌افزایی در بین بسیجیان بوشهری افزایش می‌یابد

 

حجت الاسلام محمد حسین انصاری‌نژاد در نشست تخصصی با بسیجیان حوزه شهدای هسته‌ای بوشهر با بیان اینکه اسلام در تاریخ دارای فراز و نشیب‌هایی بوده اظهار داشت: اسلام در دوبرهه تاریخ غریب، وضعیت بحرانی و دارای تهاجم سنگین بود و دو بانوی بزرگ  یکی حضرت فاطمه(س) و دیگری حضرت زینب(س) با حضور در جبهه مقاومت و خط مقدم جهاد در احیا اسلام ناب و شناساندن دشمن ایثار و جان خود را فدا کردند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر با بیان اینکه حضرت فاطمه نخستین بانوی شهید در صدر اسلام است افزود: این بانوی بزرگ اسلام با اتکا به خداوند متعال توانست جامعه اسلامی را به حرکت درآورد.
انصاری‌نژاد با بیان اینکه بعد از شهادت سید و سالار شهیدان پرچم رسالت بر دوش پیام آور کربلا حضرت زینب(س) قرار گرفت افزود: اگر خطبه‌های آن حضرت نبود واقعه کربلا طوری که دشمنان می‌خواستند در جامعه نمود پیدا می‌کرد.
وی با بیان اینکه دو قطبی کردن جامعه از برنامه‌ها و اهداف دشمنان است تصریح کرد: دشمنان انقلاب که دو قطبی کردن جامعه مورد نظر دارند برخی از دوستان انقلاب دراین راستا با دشمن همراه هستند.
مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سپاه بوشهر با تاکید بر افزایش بصیرت‌افزایی در عرصه‌های مختلف گفت: در راستای افزایش آگاهی و دشمن شناسی طرح‌های بصیریتی در بین نوجوانان و جوانان بسیجی استان بوشهر افزایش می‌یابد.
انصاری‌نژاد تاکید کرد:  بصیرت نور افکنی است که هرگاه فضا تاریک می‌شود افراد با بصیر فضا را گم نمی‌کنند و به راه اصلی ادامه می‌دهند.