جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر بررسی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر بررسی می‌شود

وزیر کشور گفت: در سفر به استان بوشهر ضمن بررسی مسائل و مشکلات در حوزه‌های مختلف، طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر بررسی می‌شود. .

طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر بررسی می‌شود

وزیر کشور در بدو ورود به خارگ در جمع خبرنگاران بررسی مشکلات استان بوشهر را از اهداف مهم سفر به این استان دانست و اظهار داشت: دنبال سفرهای استانی که داریم به استان بوشهر سفر شده که ضمن دیدار و نشست با مدیران استانی در جلسه شورای تامین مشکلات این استان بررسی می‌شود.
رحمانی‌فضلی، نشست در شورای برنامه‌ریزی و اداری را از دیگر برنامه‌های این سفر دانست و تصریح کرد: در سفر به استان بوشهر ضمن بررسی مسائل و مشکلات در حوزه‌های مختلف،  طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر بررسی می‌شود.
وی با بیان اینکه از پروژه‌های مختلف استان بوشهر بازدید می‌شود افزود: در این سفر ضمن بررسی مشکلات و مسائل، پیشنهادات و نظرات مدیران مورد توجه قرار می‌گیرد.
وزیر کشور با بیان اینکه برخی از مشکلات در وزارت کشور پیگیری می‌شود خاطر نشان کرد: برخی از مسائل هم  که برای حل آن نیاز برای طرح در هیئت دولت دارد در دولت مطرح می‌شود که امیدواریم مشکلات برطرف شود.
رحمانی‌فضلی با اشاره به سفر به خارگ بیان کرد: با توجه به علاقه‌ای که به مردم خارگ داریم  نخستین برنامه سفر به بررسی مشکلات مردم خارگ انتخاب شده که از نزدیک با این مشکلات آشنا و جمع بندی این سفر به رئیس جمهور ارائه می‌شود.