سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

طرح‌های اشتغال‌زایی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های اشتغال‌زایی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اجرا می‌شود

استاندار بوشهر گفت: ایجاد طرح‌های اشتغال‌زایی در استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که از طرح‌های اشتغال‌زا و زود بازده که به معیشت و استقلال اقتصادی مددجویان کمیته امداد کمک کند حمایت می‌شود.

طرح‌های اشتغال‌زایی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اجرا می‌شود

 

مصطفی سالاری ظهر امروز در سرکشی از خانواده مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بوشهر رسیدگی به نیازمندان را  یکی از رسالت‌های مهم مسلمانان دانست و اظهار داشت: مردم استان بوشهر در عرصه‌های مختلف در رسیدگی به نیازمندان توجه ویژه‌ای دارند که این مهم در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد.
وی با بیان اینکه خودکفایی مددجویان در تامین معیشت خود را یک ضرورت دانست و با اظهار خرسندی از توفیقات کمیته امداد در توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش خود و ترویج روحیه عزت و اعتماد به نفس در جامعه گفت: باید زمینه‌های توانمندسازی و استقلال خانواده‌های مدد جو به عنوان یک اولویت همواره مد نظر باشد.
وی با تاکید بر حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی افزود: با ایجاد زمینه خود اشتغالی و خودکفایی، به توانمندی و استقلال خانواده‌های نیازمند کمک می‌شود.
استاندار بوشهر بابیان اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اجرا می‌شود گفت: ایجاد طرح‌های اشتغال‌زایی در استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که از طرح‌های اشتغال‌زا و زود بازده که به معیشت و استقلال اقتصادی مددجویان کمیته امداد کمک کند حمایت می‌شود.
سالاری معرفی الگوهای موفق در زمینه کارآفرینی و تولید را مسیری برای ترویج فرهنگ کار و تلاش و اعتماد به نفس در میان خانواده‌های محروم جامعه دانست و تصریح کرد: از هر طرح و ایده‌ای که به خود کفایی و استقلال خانواده‌های نیازمند کمک کند حمایت می‌شود.
استاندار بوشهر در پاسخ به درخواست مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر مبنی بر واگذاری دو واحد منزل سازمانی در شهرهای کلمه بخش بوشکان و تنگ ارم بخش ارم برای راه‌اندازی نمایندگی کمیته امداد در این دو بخش موافقت کرد تا تشریفات  قانونی برای واگذاری موقت و یا دائم دو ساختمان درخواست شده انجام گیرد.