سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تکمیل می‌شود

طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تکمیل می‌شود

طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تکمیل می‌شود

 

استاندار بوشهر گفت: تکمیل طرح‌های آب آشامیدنی استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که در این راستا طرح‌های مهمی در دست اجرا است.
مصطفی سالاری در نشست با مسئولان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه استان بوشهر در شرایط نامناسبی در زمینه تامین آب آشامیدنی قرار دارد اظهار داشت: برای جبران کمبود آب آشامیدنی استان بوشهر طرح‌هایی تدوین و اجرایی شده است.
وی با بیان اینکه طرح‌های در دست اجرا  جوابگوی نیازی تابستان امسال نیست افزود: طرح‌های آب شیرین‌کن در نقاط مختلف استان بوشهر طراحی و اجرایی شده که بخشی از آنها جوابگوی نیازهای تابستان آینده است.
سالاری با تاکید بر تسریع طرح‌های آبرسانی افزود: تکمیل طرح‌های آب آشامیدنی استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد  که در این راستا  طرح‌های مهمی در دست اجرا است.
استاندار بوشهر از افزایش ظرفیت آب شیرین‌کن بوشهر خبرداد و گفت: افزایش ظرفیت آب شیرین‌کن بوشهر از 10 هزار متر مکعب به 2 برابر از اولویت‌ها است که در دستور کار قرار دارد.
سالاری با تاکید بر تعیین تکلیف اجرایی شدن آب‌شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر بیان کرد: برای رسیدن تولیدات این آب شیرین‌کن به تابستان آینده باید بزودی جانمایی  و اجرایی شود تا تولیدات آن به ظرفیت تولید آب بوشهر افزوده شود.
وی با اشاره به ارتقا ظرفیت ایستگاه پمپاژ شبانکاره گفت: در اجرای این طرح افزون بر 12 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که با تکمیل آن به ظرفیت آب آشامیدنی خط  آبرسانی کوثر افزوده می‌شود.
استاندار بوشهر تاکید کرد: اجرای طرح ارتقا ظرفیت ایستگاه پمپاژ شبانکاره از خط آبرسانی کوثر باید تسریع یابد تا تابستان آینده تکمیل شود.